Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurzyłam się :evil:

W tym wątku piszemy o swoim dniu. Każdy spędza go inaczej. To co dla jednego jest bzdetą, dla innego wyczynem. Gdy kogoś denerwują czyjeś posty, nie musi ich wcale czytać. NIe jest też nigdzie napisane,że ten wątek ma być o zmaganiach z nerwicą czy depresją. Są odpowiednie działy i wątki na powyższe tematy.

Fakt jest też taki,że tutaj ludzie zacieśniają ze sobą kontakty i poznają się nawzajem. Więc jak dla mnie rozmowa tutaj może mieć działanie terapeutyczne.

Dla niektórych.......to jest tylko forum......przeczytałam przed chwilką.

Skoro to jest tylko forum .....to po co tu w ogóle wchodzić? Zaczepki szukać?

PW też służy do określonych celów.

 

Nie pamięta wół...jak cielęciem był....tyle tylko powiem na zakończenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esprit odświeże Ci teraz pamięć:Ty jeszcze jakiś czas temu napieprzałeś w tym temacie na okrągło,codziennie kilka postów......i nikt do Ciebie nie miał o to pretensji,nawet ja dzielnie to znosiłem.I jeszcze zakładaleś jakieś inne tematy o mało interesującej treści.A teraz w bardzo chamski sposób odnosisz się do czyjejś wypowiedzi...Człowieku,mam nadzieję,że takiego chamstwa nie nauczysz własnego dzieciaka(którego losy tak obszernie nam opisywaleś wszystkim....).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, za kogo Ty się masz??

jakim prawem obrażasz innych?? jak Ci się czyjeś posty nie podobają to ich nie czytaj- proste.

zastanów się nad sobą niedojrzały człowieku... nie jesteś sam na tym forum ani na świecie

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, To proszę nie czytaj postów, które działają na Ciebie jak płachta na byka.

Rozumiem,że możesz mieć dzisiaj zły dzień, możesz go tu opisać. Ale to nie znaczy,że możesz sobie upuszczać emocje na Bogu ducha winnych ludziach.

Ja też pamiętam Twoje posty. Teraz czujesz się lepiej........co widać......

Sprawdza się powiedzenie....zdrowy chorego nie zrozumie.

 

 

Kończymy przepychanki słowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że ciągle codziennie pieprzyłeś o głupotach,po jakimś czasie nie mogłem już tego czytać...I ten głupi opis,że tyle i tyle zostało do narodzin.....Plus chwalenie się wszystkim,jakie to Ty masz ciśnienie wysokie,oczywiscie w tym temacie,a nie w temacie "Nerwica a ciśnienie"...plus avatar z Twoją gębą,nie wiem...chciałeś się nią pochwalić? :mrgreen:

Potem jakiś głupi konkurs,czy temat z propozycjami imion dla dziecka...

Już nie mówię,że w ogóle Ciebie tu powinno nie być,bo przecież masz inne forum/miałeś- na którym pisałeś,bo tak bardzo Ci się tu nie podobało...

Przepraszam Cie bardzo,ale jedynym człowiekiem który zachowuje się śmiesznie niestety,ale jesteś Ty.Ktoś musiał Ci powiedzieć prawdę,zrobiłem to ja.

A od mojego dziecka to się odpierdol że tak ładnie powiem.

Nie pisałem nic dosłownie o Twoim dzieciaku,ale widać nie umiesz czytać ze zrozumieniem - a szkoda,bo to bardzo przydatna umiejętność jest.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, nie rób teraz z siebie ofiary... sam zacząłeś... do tego jakoś nikt Cię nie popiera, a to zastanawiające.

Szanuj innych a będziesz szanowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, Monika nie oto chodzi. Nie mam złego dnia. Po prostu wyraziłem swoja opinię co do tego wątku. Ale widzę że agresja rodzi agresję. Strach się odezwać w ogóle bo cię zjedzą.

Wyraziłeś opinię....zgoda.

Po drodze obraziłeś też parę osób.

Tak...Twoja agresja urodziła agresję.

I dziwisz się,że teraz chcą Cię zjeść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepiej skończ pisać i mnie na wieczór nie wkurwiaj bo serio przegniesz pałę

Ojej nie denerwuj się tak... :mrgreen: a i jeszcze jedno,nie będziesz mi dyktował co mam robić.

A grożby są karalne,jakbyś nie wiedział "mądra głowo",więc lepiej dla Ciebie żebyś był grzeczny.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×