Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

O tak, bo moderatorzy nie atakują :roll: To też są zwykli ludzie i jak kogoś nie trawią to tylko szukają okazji żeby dosrać tej osobie, a że mają więcej funkcji to mogą sobie pozwalać na wyższość, oczywiście zawsze tak owijając w bawełnę aby wyszło że robią to formalnie. Ot, taka ludzka natura. Ale mniejsza z tym, nie o tym temat.

 

 

Żeby nie robić ot to Wam napiszę że miałam zajebiście ekscytujący dzień! Zapisałam się na darmowe masaże i zabiegi kosmetyczne. Teraz nie wiem gdzie pisać moje opowieści z dnia codziennego- czy moje przygody to już bzdety czy jeszcze kwestie poważne i adekwatne do tego tematu? :bezradny: Bezsens.

 

-- 24 maja 2011, 16:27 --

 

Pinkii, Nie martw się o moje ciśnienie jakoś je kontroluję. Posłużyłem się tylko twoim przykładem. Nic ci nie zarzuciłem więc czego się czepiasz? Lubię cię i nie mam powodów się kłócić. Oj Madzia Madzia :)

 

 

No jak nie masz powodów to nie zaczynaj :evil: Sam mi odpisywałeś co mogę zrobić z biblioteką, a teraz się czepiasz że tu pisałam- to gdzie miałam zapytać, na forum różańcowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to się ma do ludzi którzy przyszli tu szukać pomocy lub rzeczywiście chcący się wyżalić w nadziei na wsparcie ?

Ale tu jest mnóstwo tematów które mogą posłużyć jako pomoc dla ludzi, niekoniecznie wszyscy szukają pomocy w dziale "dzisiejszy dzień" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 26 lat, 3 miesiące temu obroniłam pracę mgr :) możecie mi mówić Pani mgr-inż .. ;):lol:

 

-- 24 maja 2011, 17:38 --

 

Biorę regularnie coaxil i fluanxol - od miesiąca .

Jak myślicie lepiej doraźnie w razie w, czy lepiej na stałe?

 

-- 24 maja 2011, 17:39 --

 

Lady_Beznadzieja, trzymaj się :D jutro na pewno będzie lepiej, oby do wieczorka, spać, a nowy dzień zawsze jest lepszy od starego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carmen1988, ja już kończę studia i niestety przez tyle lat się nie przyzwyczaiłam... rozwala mnie to bo i bez tych komplikacji mam dość problemów z którymi sobie nie radzę...

 

wiola173,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję,że ci się uda. Palenie to zgubny nałóg, jeden z nielicznych, których uniknęłam. Ja mam za to problem mały z alkoholem. Właśnie się zastanawiam jak iść do sklepu i nie kupić piwa przy okazji, ominąć szybko lodówkę czy w ogóle nie ryzykować. Ale skończyły mi się podstawowe produkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabolik, w moim przypadku takie większe dolinki nie trwają jeden dzień...

 

a co do leków to chyba lekarz dał ci zalecenia jak masz je brać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×