Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

To jest wątek : mój dzisiejszy dzień, więc każdy ma prawo pisać co chce o swoim dniu. Nie każdy z nas ma ciekawe i wypełnione wydarzeniami życie. Albo z powodu choroby , albo innego . Mniejsza o to. Myślę ,że odsyłanie ludzi na twittera czy gdziekolwiek indziej jest nie fair. Jestem chora, czuję się częścią tej społeczności i jeśli mam ochotę poinformować kogoś ,że wstałam , wypiłam kawę to mam do tego prawo. Jeśli kogoś to nudzi , lub nie interesuje, niech nie czyta - proste.

 

-- 24 maja 2011, 14:17 --

 

Ka_Po,

 

Kasiu byłaś już?

 

 

Mój dzień gorszy niż wczoraj,:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wybacz mi ale ani mnie ani prawdopodobnie większości tu zgromadzonych to NIE INTERESUJE !

Większością zgromadzonych się nie wspieraj, bo nie wiesz co myślą. Ja się na terapii nauczyłam mówić tylko w swoim imieniu, a nie wyimaginowanej większości. Z tego co zauważam "dzisiejszy dzień" z reguły się składa z prozaicznych czynności, bardziej lub mniej związanych z zaburzeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam waszą kłótnie na temat wypisywania różnorakich postów, co niektóre komuś nie odpowiadają, więc proponuje nowy temat "mój dzisiejszy dzień" tylko, że w tym temacie można pisać co się chce, nawet że ci gumka z majtek pękła.

I moje zdanie jest takie że każdy na tym forum może sobie pisać co mu ochota przyjdzie, nie muszą być to jakiejś wzniosłe rozbudowane posty (które oczywiście też się przydają). Wszyscy jesteśmy normalnymi ludźmi z normalnymi ;) problemami i mamy wolność słowa i jak ktoś ma ochotę napisać że idzie na balkon, czy maluję paznokcie to proszę bardzo..

Zapraszam do dyskusji o dniu codziennym................

 

zacznę od siebie że siedzę w pracy, palę papieroska i czytam forum :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie bądź małostkowa. Mniej tez na uwadze innych użytkowników oraz to że mają oni większy iloraz inteligencji od robaka w ziemi. Tak więc informacja na forum że np. poszło ci oczko w rajstopach nikogo nie obchodzi. Zwłaszcza tych którzy szukają tu wsparcia a nie informacji nt. stanu twoich rajstop. Oczywiście podałem to jako przykład bo zaraz mi zarzucisz że nic takiego nie pisałaś

 

 

Esprit

 

Może zerknij do tyłu , bo ja akurat nie pisuję tu o "bzdetach" , jak je nazywasz. Raczej pisuję po jednym zdaniu i częściej odnoszę się do postów innych. Więc wypowiadam się raczej jako ta druga strona , z tą różnicą ,że mi nie przeszkadzają te posty. Owszem ,są tematy w których takie "bzdety" byłyby nie na miejscu, ale ten akurat do nich nie należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×