Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

potem na rozmowę w sprawie pracy,

 

Hmm... Chwaliłaś się że jesteś szefową na wielkich magazynach czy coś takiego i że masz takie super wysokie stanowisko i masę ludzi pod sobą... To jak jest naprawdę? :mhm:

 

 

 

Mój dzień całkiem okej. Praca, potem sprzątanie w domu, teraz zamówiłam mamie pakiet spa na Dzień Matki i czas pisać licencjata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra, pewnie siedziałaś na bezrobociu i po prostu pracy szukasz. Nie ma się czego wstydzić. :bezradny:

Myślałam że jak ktoś ma zajebiste stanowisko z którego jest mega dumny to go nie zmienia, bo czy może być coś lepszego od najlepszego? No mniejsza z tym.

A ja, racja, niańczę dzieci, ale poza tym jeszcze skupiam się na swoim interesie, wolę to niż zatracanie się w korporacjach. Miłego dnia :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, moim też nie, ale przynajmniej ja mając 19 lat ją miałam (ekhm a raczej wybudowany, nowy lokal 30m2 a nie budkę 8) ) a co Ty miałaś w moim wieku, jakie ambicje? Pewnie byłaś na garnku rodziców. Doceń to że młodzi się starają a nie prztykasz w nos :?

 

p.s. Jakby Cię tak bardzo chcieli na wyższych stanowiskach to nie musiałabyś chodzić na rozmowy kwalifikacyjne. Mnie chcą w jednej firmie i CZEKAJĄ aż skończę studia, a nie muszę do nich łazić na rozmowy itd - to się nazywa chcieć tego konkretnego pracownika.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinkii, po raz kolejny zniechęcasz swoją postawą ludzi, rozumiesz to w ogóle? :roll:

 

Tak zadzierasz nos że aż słabo się robi, po raz sto dwudziesty ósmy j czytamy jaka byłaś obrotna.... super, good for you, ale błagam, daj już sobie spokój....bo na siłę starasz się udowodnić coś czego i tak nie da się weryfikować komuś anonimowemu w internecie....

 

akby Cię tak bardzo chcieli na wyższych stanowiskach to nie musiałabyś chodzić na rozmowy kwalifikacyjne

 

Co za bzdeta ......przestań wmawiać ludziom coś czym pojęcia bladego nie masz ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat to że moją postawą (?) zniechęcam do siebie Ciebie Linko czy Ka-Po - anonimowe, obce mi osoby z drugiego końca kraju- to mam gdzieś. Jestem po prostu szczera, nie zmienię tego bo komuś się nie podoba. Po prostu śmiałam grzecznie zauważyć iż Ka_Po ściemnia. A teraz stąd spadam bo mam ciekawsze zajęcia.

 

Pa :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po co pewne osoby sieją tu ferment i podcinają skrzydła innym? Każdy niech robi co chce a nie prowadzicie dochodzenia. Ludzie tu szukają odskoczni od swoich lęków i chcą normalnie pogadać.

 

 

 

Dzień jak zwykle kończy się piwkiem- tym razem dużym Leszkiem. Muszę z tym skończyć. Miałam dzisiaj jednak nerwowy dzień bardzo, dlatego jak zwykle daje sobie prawo ochłonięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, nie lubię sytuacji typu: zaczepić, wywołać ferment i uciec ... :nono:

 

 

 

Dzis na terapii powiedzialam cos kolezance o jej zachowaniu, nie bylo to obraźliwe mimo wszystko zarzucila focha i nie odzywa sie do mnie, myslalam, ze mamy sobie mowic o naszych obserwacjach szczerze, zwracac uwage na pewne rzeczy, a nie obchodzić sie ze soba jak z jajkiem:\ smutno mi teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×