Skocz do zawartości
Nerwica.com

Flavon - czy ktoś z was jadł ten dżemik


Gość Agasaya

Rekomendowane odpowiedzi

Monika1974, Ja rzucam na tydzień albo dwa póki sie nie napije piwa i tak w kółko :) nie mogę pić nawet bro bo wtedy chce mi sie bardzo palić :P

 

 

Przy alkoholu mam jeszcze większy przepał.

W sumie i ja gdybym przestał grac w totka miałbym takie w miesiącu 2 dzemy :?

No to nieźle dajesz........

Wygrałeś już ileś? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależnie od tego ile jesz na tyle starczy Ci słoik... dawkowanie też zależy od stanu zdrowia... rakowcom zaleca się zjadanie słoiczka tygodniowo minimum.

 

Jeśli chodzi i palenie to Monika ma rację... przepalacie tą kasę... nie lepiej zainwestować w zdrowie.

Ja rzuciłam na tabletkach Tabex i nie palę już prawie 3 miesiące, nawet mnie jakoś strasznie nie ciągnie. Też mogę polecić te tablety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flavon wyleczył mnie z bardzo silnej alergii, która zaczęła przechodzić w astmę (brałam już sterydy wziewne i silne leki przeciwhistaminowe). Wpływu na złagodzenie objawów nerwicy i depresji nie zauważyłam (przynajmniej na razie).

I jeszcze mała uwaga: aby zamówić flavon, nie trzeba być członkiem klubu. Wystarczy tylko mieć kontakt z osobą która nim jest i to w zupełności wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

celineczka3, owszem ale to dotyczy tylko niewielkich ilości, czyli właśnie takich 1-2 słoiczki i też nie do końca...

Także nie do końca jest tak jak piszesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_Beznadzieja nie wiem, może ja trafiłam po prostu na ugodowego sponsora, bo nie miałam problemów z zamówieniem dowolnej ilości słoiczków.

Rafalo tak jestem członkiem klubu, wysłałam Ci priv, także jak coś to możesz się odezwać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

celineczka3, ja też nie wiem ale to mało ważne ;)

 

Chciałam wam powiedzieć że osobiście poznałam osoby które jedząc flavon pokonały choroby teoretycznie niemożliwe do pokonania, więc polecam go gorąco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto tez stosowac drożdże piwowarskie najlepiej w czystej postaci bez dodatków !!! to potężne dawki naturalnych witamin z grupy B,magnezu,selenu,chromu i innych pierwiastków śladowych,takiego bogactwa naturalnych wit z grupy B i mikro,makroelementów nie ma żaden inny naturalny produkt.

A te piekarnicze, które są w każdym sklepie czymś się różnią od tych o których piszesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, jak najbardziej na jelita również... pozbywa się niepożądanych bakterii nawet

 

celineczka3, drożdże piwowarskie to zupełnie co innego niż piekarskie... powinny być do kupienia w aptece

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek77, na trądzik by mi pomogły te drożdże myślisz??

(tak można mieć trądzik w moim wieku :P )

ja jadłam takie w tabletkach i nic nie dały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, o drożdżach to już słyszałam kiedyś wiele dobrego i sama je polecałam ale nie wiedziałam skąd wziąć takie lepsze gatunkowo a teraz już wiem :smile:

Dla Ciebie to naciąganie a dla kogoś innego cenna informacja :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek77 i Lady_Beznadzieja dzięki za info w sprawie tych drożdży...piłam czasami te piekarnicze sparzone wrzątkiem, ale efektów brak- wreszcie wiem dlaczego...!

 

-- Cz maja 26, 2011 12:06 pm --

 

Mam pytanie: jak można zamówić, czy też gdzie można kupić drożdże tej firmy którą polecał Marek 77 tj. Interyeast Vital?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×