Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, ja proponuje spotkac sie w najblizszy czwartek, lub piatek wieczorem, co do miejsca to dajcie jakies propozycje, w zaleznosci jak chcielibyscie spedzic ten czas. Czesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Bardzo mnie cieszy perspektywa spotkania osób z podobnymi kłopotami, które wiedzą, że to nie widzimisię laniwca, a prawdziwe kłopoty z głową.

Jeśli jest jeszcze szansa wpisać się do listy na najbliższe spotkanie - uprzejmnie proszę o to Szacowną Komisję Kolejkową :lol:

Może razem przetrwamy tą łże-zimę - świetna pogoda na leczenie depresji - nieprwadaż 8)

Trzymajcie się ciepło - Białogłowy i Rycerze z Grodu Smoka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie spotkałbym się i pogadał z Tobą Aka :smile: i z każdym kto ma odwagę rozmawiać o tym dziwacznym schorzeniu :lol::lol:

 

[ Dodano: Sro Sty 03, 2007 8:29 pm ]

Spotkanie to naprawdę fajna rzecz bo psychoterapeuci biorą kupe kasy a jeśli zauważycie że samo czytanie wypowiedzi tych wszystkich osób w różnym wieku daje nam ulgę to napewno na żywo będzie jeszcze lepiej,może nie da to takich efektów jak u specjalisty ale żaden specjalista nie miał takiej jazdy jak my,oni obserwują nasze reakcje i słuchają wypowiedzi.

Ja długo pracuje i większość z was napewno też stoi cienko z czasem ale gdyby coś miało się urodzić to dajcie znać byleby były chociaz ze 4 osoby :smile::smile::smile: zdrówka życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli wracamy do tematu spotkania :D tylko wypadałoby jakieś konkrety ustalić. Ja ogólnie dysponuje dość dużym wachlarzem możliwości (przynajmniej dopóki sesja na dobra nie ruszy...), więc myślę ze nie powinnam mieć problemu z dopasowaniem się do Was. Buziaki i mam nadzieję,że w końcu uda nam się coś wymyślić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plaza??? mówiąc szczerze to myślałam o okolicy Rynku... nie żebym miała coś do Plazy jako takiej....no może jedną rzecz - duże centrum handlowe :? a w dużych centrach handlowych to nie czuję się bynajmniej jak ryba w wodzie... a poza tym to z tego co pamiętam ;) to nie ma tam chyba specjalnie możliwości do "zaszycia się" w kameralnej atmosferze...

P.S. ogólnie z asertywnością u mnie krucho, więc oczywiście jak mnie przegłosujecie, to potulnie się dostosuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i nareszcie mamy jakąś konkretną propozycję :D odpowaiada mi dzień tygodnia ( w sensie piątek ;) ) i godzinka. Hmmm...tylko,że wolałabym przyszły piątek, bo w ten niestety będę o tej godzinie w troszkę innej części miasta i niestety nie mam na to zbyt dużego wpływu... Buziaki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Krakusów- nerwusów:P Tak naprawde dosc pozytywnie na tym forum ... Spodziewałam sie wiecej nagatywnych emocji...

 

[ Dodano: Sro Sty 10, 2007 6:09 pm ]

Wiecie ja chyba tez pisze sie na spotkanie... tye ze nie wiem czy aby sie nadaje;/ bo tu chyba sami nerwusi a ja bardzej mam chyab depresje... Ale pogadac zawsze mozna... Prawda?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×