Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera, przed chwilą zamknęli sąsiedni sklep, będę musiał iść do nocnego, który jest 100 metrów dalej... ee to już chyba mi się nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka, chodzi o to, że u nas w domu na noc już nic w lodówce nie zostaje i muszę specjalnie potem kupować tylko dla siebie żarcie. Chociaż teraz akurat miałem ochotę na jakieś dobre piwo, ale to sobie chyba herbaty zrobię, bo tylko to już zostało.

 

-- So, 21 maja 2011, 00:18 --

 

Albo nie, pójdę do tego sklepu, bez sensu tak tracić na coś ochotę, tylko dlatego, że mi się nie chce iść :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka, DXM to jedna z substancji, których nigdy nie ruszyłem i nie mam zamiaru. Za dużo o tym wiem po prostu i nie mam ochoty :P Za to zielona magia by się przydała, chociażby na dobry, leczniczy sen ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra ludziska ja jestem dzisiaj po niespełna 3 godzinach snu więc myślę że jeśli się położę teraz to po godzinnym przewracaniu się z boku na bok zasnę wreszcie... więc dobranoc :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka, no właśnie, wydaje się że nic, a jednak, sama teoria też dużo daje, a kiedyś robiłem za "przewodnika" u koleżanki która się tym zaćpała i generalnie jakoś nie mam ochoty. Ja ogólnie wielu rzeczy wolę nie próbować nawet, szczególnie jeżeli w grę wchodzą takie wysokie dawki, bo to w końcu większa toksyczność jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×