Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUPENTIKSOL (Fluanxol, Fluanxol Depot)


joanka

Czy flupentiksol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy flupentiksol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      36
    • Nie
      18
    • Zaszkodził
      12


Rekomendowane odpowiedzi

Czy to możliwe aby nagle lek przestał działać, czuje się beznadziejnie, początkowo myślałam że to chwilowe, a to już trzeci dzień i stopień uwiądu wzrasta. :( Dzisiaj ledwo zwlokłam się z łóżka, znowu staje się mętna, a miało być dobrze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik, myślę, że jak sobie dodasz do porannej dawki 0,5 mg to powinno się poprawić i nic się nie stanie. a;e to tylko moje zdanie (ja zażywam 2mg dziennie), nie jestem lekarzem.

 

zaczęłam brać 1,5mg jak czułam że jest gorzej, i było ok, ale nie mam tyle leków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha. Mój rodzinny mi nie da bez historii choroby. Już ostatnio byłam i mówiłam, że doniosę czego nie zrobiłam. Teraz na ten lek to mi na pewno nie da recepty bo nie ma potwierdzenia, że go powinnam brać.

 

-- 15 cze 2011, 13:19 --

 

Utyłam na tym 5kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem wam ze czytam pochlebne opinie o tym leku. Mi na poczatu pómógł troche brałem tabletke dziennie ale lęki oczywiscie były. lekarz kazał mi 2 krotnie zwiększyc dawke i zamiast lepiej zrobiło sie duzo gorzej i tak juz miesiac czy to normalne....musze zmienic leki niestety na mnie ten fluanxol mało co działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałaś brać akineton? Jak Twoja akatyzja wyglądała? Dla mnie akatyzja to horror.Mam straszne wspomnienia. DLatego bałam się brać fluankoslu, choć mi go zapisano. A w jakiej dawce zrobiła Ci się akatyzja? Ja w 2009 brałam fluanksol 0,5-1mg i miałam na pewno wielki niepokój...potem dostałam abilify, od razu po pierwszej dawce dostałam akatyzji, ale lekarka powiedziała, że ten fluanksol też mół się przyczynić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie biorę akinetonu. akatyzję czułam chyba od początku, ale zaczęła mi bardzo przeszkadzać przy dawce 2,5 mg. teraz zmniejszyłam sonie sama dawkę do 2mg, bo nie umiałam wytrzymać z ruchliwością, ale dalej to czuję - bez przerwy wstaję, siadam, ruszam nogami, przekładam, przestawiam, siadam to na jednej nodze, to na drugiej, to po turecku i tak non stop, jak adhd-owiec. będę o tym rozmawiać na następnej wizycie u psychiatry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Brałem kiedyś sulpiryd. Bardzo dobrze poprawiał mi nastrój, niestety jedncześnie w sytuacjach stresowych zupełnie traciłem nad sobą panowanie. Byłerm tak roztrzęsiony że nie mogłem jeść ani spać. Czy fluanxol podobnie działa do sulpirydu, czy może jest jakaś szansa że ten lek zadziała inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko, na temat odstawienia fluanxolu. Czy ktoś odstawiał, czy powoli trzeba?? czy bez problemu od razu sie przestaję brać

 

-- 26 cze 2011, 08:41 --

 

Nikt nie odstawiał?? Bo muszę odstawić gdzieś za miesiąc a nie mam kiedy iść do psychiatry, bo cały czas praca :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×