Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już nie wytrzymam tego.....kurwa mać.....ileż można........dziś mam myśli o sercu.......ze przecież jak dostane ataku paniki to serce bedzie mi przyspieszac i przyspieszać i w końcu się zmęczy zacznie boleć i dostane zawału....Ja już nawet z domu nie umiem spokojnie wyjść......;///////////

 

-- Cz maja 19, 2011 12:53 am --

 

ratunku;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to oszukaństwo i złodziejstwo :evil: Jutro im to wygarnę.

 

Jeżeli zamierzasz iść tam z zamiarem "wygarniania",to szczerze odradzam. Pan dyrektor odbije piłeczkę i powie ci, że zapisując się do biblioteki, podpisałaś tzw. zobowiązanie, czyli zaakceptowałaś i zobowiązałaś się do przestrzegania regulaminu biblioteki. A w regulaminie jest zasada, że możesz jednorazowo wypożyczyć od 3 do 5 książek (zależy od biblioteki) i masz je zwrócić po miesiącu, ewentualnie osobiście bądź telefonicznie możesz przedłużyć termin zwrotu o następny miesiąc. Po tym czasie naliczana jest kare za nieprawne przetrzymywanie książek. Nie używaj słów na "o" i "z", bo możesz skończyć ze sprawą w sądzie o zniesławienie.

Poza tym naprawdę radzę ci pójść na kompromis i spróbować dogadać się znimi. Możesz poruszyć kwestię drogi prawnej, która nie została wyczerpana, bo nie dostarczono ci upomnień. Albowiem upomnienia, które odebrała obca osoba, nie zostały doręczone dłużnikowi i nie mają żadnej mocy prawnej. Możesz powiedzieć, że przeprowadzałaś się, miałaś ciężki okres w związku z chorobą i naprawdę zapomniałaś o tych książkach, że nie było to złośliwe działąnie a jedynie niedopatrzenie z twojej strony. I że chcesz naprawić swój błąd, ale kwota do zapłaty przekracza twoje możliwości finansowe. Możesz też użyć argumentu, że kara powinna być współmierna do winy, a 1100 zł to kwota wielokrotnie przekraczająca wartość książek. Oczywiście ja tylko przedstawiam swoją wersję, a ty zrobisz jak zechcesz. Zacznij spokojnie. "Wygarnąć" zawsze zdążysz:)

 

A ten list, który odebrała twoja mama, to wezwanie do zapłaty? I drugie pytanie mama pokwitowała odbiór swoim imieniem i nazwiskiem czy twoim za ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica,

Ja już nie wytrzymam tego...../cenzura/ mać.....ileż można........dziś mam myśli o sercu.......ze przecież jak dostane ataku paniki to serce bedzie mi przyspieszac i przyspieszać i w końcu się zmęczy zacznie boleć i dostane zawału....Ja już nawet z domu nie umiem spokojnie wyjść......;///////////

 

Takie myśli to klasyk. Też je często miewam, szczególnie wieczorem. Lubię sobie wtedy smignać kilkoma żwawymi susami, w kapciuszkach, po dwa supermocne Wojaki do Żabki za winklem.

W sumie mógłbym walnąć alprazolam lub klonazepam, ale drugi raz uzależniać się od tego już by mi się nie chciało.

 

-- 19 maja 2011, 08:01 --

 

Bym zapomniał: dzień dzisiejszy, jak i ze 2-3 poprzednie spędzam oglądając świat z pozycji sracza. Crohn o sobie przypomina. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na ten przykład nie przepadam za ciepłem i smaleniem w słońcu swoich małych, krągłych, piwnych cycuszków. Bezpieczniej czuję się zimą, w pancerzu puchowej kurtki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie...czy wykonuje się może jakies badania może w Warszawie,które sprawdzają jakich substancji brakuje osobie chorej np.na nerwice?...a dzięki temu by można dobrać odpowiedni lek do danego pacjenta.

 

Możesz zrobić badanie krwi na poziom elektrolitów, tam zobaczysz czego Ci brakuje w organiźmie ale nie po to aby dobrać leki psychotropowe ale po to aby te witaminy uzupełnić. Takie badania o jakich piszesz nie istnieją.

 

 

 

Byłam w bibliotece. Siedziały tylko dwie kobiety i jedyne co mogłam zrobić to podyskutować, popłakać się i zostawić podanie dla dyrektora. Poinformowały mnie że w ciągu dwóch tygodni dostanę odpowiedź ale mam się nastawić na negatywną. Tak więc potrzebuję dobrego prawnika aby dowiedzieć się czy odpuścić i zapłacić czy czekać na sprawę sądową i ryzykować jeszcze większe koszty. Jestem załamana, mam chęć wziąć nóż i się pociąć.

 

-- 19 maja 2011, 15:37 --

 

Najebałam się. Siedzę sama w chacie i wytrąbiłam już pół butelki grzańca. Dziwne że jeszcze piszę składnie :lol: Mam jeszcze drugie pół butelki logicznie rzecz biorąc i mały gin. Wystarczy. A co dalej zobaczymy.

Napisanie posta zajęło mi około 15 minut :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzień:

 

szkoła i rozmowy w klasie o zbliżającej się 18-koleżanki. Postanowiłam wspólnie z kolegą kupić koleżance prezent.

Prawdopodobnie bd miała 4 z chemii co mnie bardzo cieszy. Dietetyko, zbliżam się do Ciebie!

 

Ogólnie dzień przyjemny, spowodowany pewnie jutrzejszą imprezą - pierwszą od chwili... od chwili gwałtu.

Mam nadzieję, że zapomnę o codzienności, w końcu tyle miesięcy minęło...

 

No i mama wróciła, wczoraj była sprawa w sądzie apelacyjnym, na którą z powodów zdrowotno-samopoczuciowych nie pojechałam. Chciała mi oszczędzić cierpienia.

 

Ocena do tej pory: 2/3 (na 10)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam w bibliotece. Siedziały tylko dwie kobiety i jedyne co mogłam zrobić to podyskutować, popłakać się i zostawić podanie dla dyrektora. Poinformowały mnie że w ciągu dwóch tygodni dostanę odpowiedź ale mam się nastawić na negatywną. Tak więc potrzebuję dobrego prawnika aby dowiedzieć się czy odpuścić i zapłacić czy czekać na sprawę sądową i ryzykować jeszcze większe koszty. Jestem załamana, mam chęć wziąć nóż i się pociąć.

Żartujesz! :evil:

A te panie niczego konstruktywnego nie powiedziały? Nie doradziły Tobie?

Jak dospatniesz tą odpowiedź od dyrektora biblioteki to będziesz wiedziała co dalej zrobić. Wtedy pójdziesz po pradę do prawnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×