Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kilka pytań nt związków


Rekomendowane odpowiedzi

Jakby mnie jakiś facet lizał po szyi....to po chwili by tego języka nie miał...

 

Miał szczęście że byłam po kilku piwach i agresor mi się wyłączył ;) Powiedziałam stanowczo NIE i poprosiłam mojego dobrego kolegę aby mnie nie opuszczał do końca wieczoru, co też uczynił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie codziennie. Czasem jest to miłe, czasem żenujące... A czasem nawet niebezpieczne. Ostatnio przy ognisku jednemu motocykliście tak bardzo wpadłam w oko że dorzucił jakiegoś kwasa mojemu Kochanemu żeby go wyeliminować, skończyło się dzień później u ratowników medycznych. Jak mój Luby poszedł w kimę (myślałam że po prostu za dużo wypił albo jest już zmęczony) to ten 'podrywacz' zaczął się do mnie bardzo nachalnie przystawiać- np podszedł do mnie od tyłu i zaczął mnie lizać po szyi :shock: Bezczelne.

Dziewczyna to co innego... wystarczy trochę urody, lekko seksi, fajny ubiór i już ma stu kandydatów potencjalnych na partnera i mnóstwo osób się za nią ogląda :smile: A może ktoś z męskiej części się wypowie? :D Jak to u was z jest z powodzeniem? I co rozumiecie przez stwierdzenie, że np. 'mam powodzenie'. Bo ja nie wiem jak to jest, w sumie panny rzadko się za mną oglądają, czasami od święta jakieś młode hot piętnastki, nie wiem czy to tak ogólnie jest, czy ja może jakiś do dupy jestem? A słyszałem kilka razy że jestem przystojny, sam w sumie uważam że jest ok, jestem normalnej urody, zadbany, wyluzowany w przeciwieństwie do kiedyś, a laski jakoś nijak się interesują... samoocena wysoka, ale takie coś mi ją psuje i wprowadza dezorientację i kiedyś miałem wytłumaczenie przynajmniej dlaczego laski się mną mało interesują - byłem trochę nieśmiały, często spięty, ogólnie miałem też za dużo cech miłego chłoptasia. W sumie raz mój kolega były mówił (który miał zawsze ogromne powodzenie, prawie każda go chciała), że laski jakoś rzadko się oglądają i ogólnie jakieś takie obojętne są. Więc czy może większość tak ma, a wystarczy się zakręcić bardziej koło jakiejś, zaprosić na randkę itp. Powiedzcie jak to jest u was i proszę o szczere wypowiedzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś z męskiej części się wypowie? :D Jak to u was z jest z powodzeniem? I co rozumiecie przez stwierdzenie, że np. 'mam powodzenie'. Bo ja nie wiem jak to jest, w sumie panny rzadko się za mną oglądają, czasami od święta jakieś młode hot piętnastki, nie wiem czy to tak ogólnie jest, czy ja może jakiś do dupy jestem? A słyszałem kilka razy że jestem przystojny, sam w sumie uważam że jest ok, jestem normalnej urody, zadbany, wyluzowany w przeciwieństwie do kiedyś, a laski jakoś nijak się interesują... samoocena wysoka, ale takie coś mi ją psuje i wprowadza dezorientację i kiedyś miałem wytłumaczenie przynajmniej dlaczego laski się mną mało interesują - byłem trochę nieśmiały, często spięty, ogólnie miałem też za dużo cech miłego chłoptasia. W sumie raz mój kolega były mówił (który miał zawsze ogromne powodzenie, prawie każda go chciała), że laski jakoś rzadko się oglądają i ogólnie jakieś takie obojętne są. Więc czy może większość tak ma, a wystarczy się zakręcić bardziej koło jakiejś, zaprosić na randkę itp. Powiedzcie jak to jest u was i proszę o szczere wypowiedzi :P

 

Hehe ja mogę tylko powiedzieć jak wygląda facet który ma zerowe powodzenie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, do 3: Ja na imprezie;OOO.odpada,nie chadzam na imprezy,bo nie lubię imprez,a nawet jak bym chciał,to i tak nie mam do kogo i z kim iść.

Co do 4..to się nie zgodzę oczywiście,że absolutnie wszędzie bo tak nie jest.

No bo teoretycznie wszędzie. Teoretycznie. W praktyce to ja np. nie mam zielonego pojęcia gdzie można poznać poza szkołą/studiami albo netem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×