Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

przyszłotygodniowy wyjazd do Warszawy i możliwość zobaczenia się z W. :yeah:

 

Wow Kasia!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :great::great::great:

 

Buty w moim guście. Śliczne!

Masz chyba podobne, te czarne z czerwoną podeszwą ze skórki. Ja też takie mam.

 

Widzę Kasiu,że humor nienajgorszy.

Cieszę się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Promotorka załatwiła mi przeniesienie terminu złożenia pracy u Dziekana. Powiedziałam jej że mam depresję i jakie mi robią problemy z tą obroną i że jak tak dalej pójdzie to będę musiała zrezygnować a ona poszła i mi to załatwiła. Mam tylko napisać podanie dla formalności. Rozmawiałam z nią dziś przez telefon i zakazała mi się poddawać... Anioł nie kobieta... :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Promotorka załatwiła mi przeniesienie terminu złożenia pracy u Dziekana. Powiedziałam jej że mam depresję i jakie mi robią problemy z tą obroną i że jak tak dalej pójdzie to będę musiała zrezygnować a ona poszła i mi to załatwiła. Mam tylko napisać podanie dla formalności. Rozmawiałam z nią dziś przez telefon i zakazała mi się poddawać... Anioł nie kobieta... :smile:

Super :)

 

A mi dzisiaj - Jedzenie pierożków o smaku pizzy ,śpiew ,tańczenie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Promotorka załatwiła mi przeniesienie terminu złożenia pracy u Dziekana. Powiedziałam jej że mam depresję i jakie mi robią problemy z tą obroną i że jak tak dalej pójdzie to będę musiała zrezygnować a ona poszła i mi to załatwiła. Mam tylko napisać podanie dla formalności. Rozmawiałam z nią dziś przez telefon i zakazała mi się poddawać... Anioł nie kobieta... :smile:

 

SUPER :) teraz wszystko w Twoich rękach. cieszę się, że Ci pomogła.

 

A mi dzisiaj - Jedzenie pierożków o smaku pizzy ,śpiew ,tańczenie .

 

ja chcę pierożki o smaku pizzy! albo pizzę o smaku pizzy! :)

 

czekam jeszcze na coś, co mi dziś sprawi radość. póki co sobie trwam. 6 godzin jeszcze w pracy. potem serial, wino, hydro, spanie. kiepsko :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoniłem skutecznie siedmiu podpitych typów spod ciemnej gwiazdy, którzy o 4,30 rano urządzili sobie kłótnię 3 metry od mojego okna. Cały blok na nogach i żadne słowa do nich nie docierały. Wyjąłem aparat fotograficzny, otworzyłem okno i zacząłem im zdjęcia robić. Zmyli się natychmiast. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie sprawia radość piękny dzień, że spotkam się z kimś na kogo czekam od dwóch tygodni, że są tutaj ciekawi ludzie z którymi fajnie się pisze i wykazują zainteresowanie nie tylko sobą, że w miarę dobrze sie czuję,mam ochotę na pracę i popołudniowego grilla :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×