Skocz do zawartości
Nerwica.com

paplanina kosmetyczno-zakupowa


matija

Rekomendowane odpowiedzi

hmm ja obecnie używam lirene.. ma troche ostry zapach taki hmm "perfumowy", ale utrzymuje sie tylko przez jakis czas po nałożeniu

jak dla mnie ładnie kryje, ładny odcien.. nie mam zadnych plam/zaciekow.. po pierwszej aplikacji (po kilku godzinach) jest juz ładny kolorek

 

kiedys uzywalam samoopalaczae DAX w piance bylam bardzo zadowolowa, nie smierdzial, tez zadnych smug nie mialam.. kolor byl naturalny i dosc dlugo sie utrzymywal..

 

ja jestem blada i używam takich specyfikow tylko czasem zeby sobie lekko kolor poprawic.. ale wiadomo im czesciej stosujesz tym kolor mocniejszy, no i pewnie bardziej sztuczny.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie używam samoopalaczy ani kremów brązujących. mam bladą cerę i w sumie nie przeszkadza mi to. :D

 

mi też by nie przeszkadzało może gdybym miała jaśniejsze włosy..

albo gdybym wyglądała zdrowo.. jak nie użyję pudru brązującego to pytają mnie czy nie jestem chora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja albo się speszyła i uciekła z forum albo łapie słońce nad morzem przy 10C zeby obfocić swoje piekne opalone ciauo :mrgreen:

 

 

Buhehehe :D Stopni nie bylo nawet 10 a cale 3, wiec zamiast sie opalac marzylam o cieplym "waciaku" buehehe i butach emo oraz czapce kominiarce i rajtuzach pod szyje :D Ale za 3 tygodnie znow wyjazd, tym razem w inne miejsce, to moze tam sie zjaram co nieco;)

Nigdzie sie nie przechwalam Buka, wypraszam sobie :P;) To raczej mnie ktos ocenil pozytywnie, a ja tylko napisalam, ze jestem szczupla, zgodnie z prawda :smile:

 

A co do tematu nie uzywam samoopalaczy, tylko balsamy brazujace, bo sa delikatniejsze. A z balsamow brazujacych do twarzy polecic moge krem Garnier - skora musnieta sloncem. Ja uzywam do cery sniadej, ale sa tez do jasnej, jak ktos chce. Bardzo naturalny efekt. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adamo, Tak lepiej idź... ja miałem to samo. Tzn w takim sensie ,że miałem jakieś białe plamki

na ramionach,plecach, i klatce piersiowej... na słońcu te plamki robiły się czerwone. :P myślałem,że zniknie samo ale się przeliczyłem... :roll:

było ich coraz więcej... w końcu poszedłem i okazało się ,że to łupież pstry :bezradny: przepisała specjalny szampon i maść na to.

i Kazała tym szamponem myć włosy na głowie i miejsca intymne :P

a ja jej na to ,że na głowie włosów nie mam bo prawie lato i obcięty na zapałkę i tam też włosów nie mam :oops:

to zaśmiała się i powiedziała ,że tak czy inaczej muszę no :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adamo, Tak lepiej idź... ja miałem to samo. Tzn w takim sensie ,że miałem jakieś białe plamki

na ramionach,plecach, i klatce piersiowej... na słońcu te plamki robiły się czerwone. :P myślałem,że zniknie samo ale się przeliczyłem... :roll:

było ich coraz więcej... w końcu poszedłem i okazało się ,że to łupież pstry :bezradny: przepisała specjalny szampon i maść na to.

i Kazała tym szamponem myć włosy na głowie i miejsca intymne :P

a ja jej na to ,że na głowie włosów nie mam bo prawie lato i obcięty na zapałkę i tam też włosów nie mam :oops:

to zaśmiała się i powiedziała ,że tak czy inaczej muszę no :uklon:

 

 

co Wy wypisujecie .Musiałam w google zapodać jak wygląda łupież pstry.

No nieciekawie. A jakoś to swędzi czy coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×