Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUPENTIKSOL (Fluanxol, Fluanxol Depot)


joanka

Czy flupentiksol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy flupentiksol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      36
    • Nie
      18
    • Zaszkodził
      12


Rekomendowane odpowiedzi

Darko111, Tylko raz wziąłem Flunaxol, więc nie mam jakiś większych doświadczeń. Ale fakt, że lek ostro speedował i nie było szans na zmrużenie oka. Nie wiem jak to wygląda przy dłuższym braniu.

Po 5-6 dniach przechodzi :)

 

-- 06 maja 2011, 07:28 --

 

Czuję się dobrze, wręcz zdrowa ja ryba.. prawie ;) Efekty uboczne odeszły w niepamięć, nawet nie wyczuwam żadnej różnicy w momencie wzięcia tabletki. Apetyt wrócił większy niż wcześniej hehe.. a propo obżarstwa ;) Lekkie napady lęku objawiające się przyśpieszonym biciem serca, leciutkim niepokojem, zmęczeniem.....i Tyle :) Co w praktyce okazuję się kroplą w morzu poprzednich ataków. Także sukces :) Oby tak dalej... A ty Guzik :?: , gdzieś czytałam że nie poszłaś na zajęcia bo jakieś lęki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabolik Ja czuje się naprawdę dobrze, nie pamiętam kiedy ostatnio tak się czułam, lata temu! Teraz to tylko świadomość że biorę leki, aby czuć się tak jak kiedyś było to normą, i jakieś dziwne ataki kiedy mną wewnętrznie rzuca przypominają mi, że mam jakiś problem. Nie rozumiem tych lęków, nawet nie potrafię ich skonkretyzować, ale mnie rozwalają, to jak jakaś wewnętrzna wojna, nie wiem o co chodzi, wysysają ze mnie całą energię i czuje się jakaś osłupiała jednocześnie będąc ogarnięta tym rzucaniem. jeny. bardzo bzdurnie to brzmi? Muszę o tym powiedzieć lekarzowi, a nawet nie wiem jak to wyjaśnić :/

A apetyt się mi trochę uspokoił na szczęście. To jakaś faza była chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam taki mały problem a może pytanie co to może być do dwóch dni dopadło mnie jakieś rozdrażnienie nie jest to lęk tylko jak by jakaś nerwica wewnętrzna jak mnie to dopadnie to muszę coś robić bo inaczej to ani rusz i dlaczego wieczorem jest super a od rana do wieczora bywa różnie.No i jaki jest czas pełnego działania leku??? wiem ze po tygodniu była poprawa.Jestem w trzecim tygodniu brania FLUANXOLU czy mogę sam sobie podnieść dawkę z 05mg (1-1-1) do 1mg (1-1-1) bo dopiero kontakt z lekarzem mogę mieć dopiero w wtorek

Mam lekką depresje ale za to dużą nerwice lękową

Pomógł mi na depresje jako pierwszy lek, a brałem asentra, chce mi się coś robić i jestem zaktywizowany jak można to tak nazwać, czasem nie mogę usiedzieć w miejscu co może być wkurzające miejscami no ale lepsze to niż deprecha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darko111, Tylko raz wziąłem Flunaxol, więc nie mam jakiś większych doświadczeń. Ale fakt, że lek ostro speedował i nie było szans na zmrużenie oka. Nie wiem jak to wygląda przy dłuższym braniu. Myślę, że powinno się stopniowo dochodzić do dawki 3x dziennie. Ale lekarz o tym decyduje ;)

Co to znaczy że lek ostro speedował :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lojenyyyy to razem 6mg? Nie wiem. To chyba zależy cóż lekarz chce leczyć.

 

-- 16 maja 2011, 19:24 --

 

Jak będzie źle działało to zawsze można później myśleć coś o tym pomyśle, ale pierw może trzeba posłuchać lekarza aby zobaczyć jak to będzie z takim dawkowaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy taka dawka nie będzie mnie za mocno aktywować co za tym idzie rozdrażniać tego się tylko boje proszę bardzo was co wy o tym myślicie

bo mam przykre doświadczenie z asentrom

 

-- 16 maja 2011, 19:49 --

 

Guzik to 3mg nie 6mg te 2-2-2 to każda tabletka to 05mg to jest 3mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy taka dawka nie będzie mnie za mocno aktywować co za tym idzie rozdrażniać tego się tylko boje proszę bardzo was co wy o tym myślicie

bo mam przykre doświadczenie z asentrom

 

-- 16 maja 2011, 19:49 --

 

Guzik to 3mg nie 6mg te 2-2-2 to każda tabletka to 05mg to jest 3mg

 

Aaaaaaaaaaaa coś się mi pomerdało :P Jak będzie za mocno działać to zmniejszysz.

 

-- 17 maja 2011, 00:07 --

 

Guzik, i dalej bardzo dobrze działa fluanxol, czy coś słabnie? Co do tego łykasz teraz?

 

Biorę 187.5mg wenli i 1,5 fluo i czuje się dobrze, ostatnio gorzej, ale to może dlatego że sesja się zbliża i mam trochę na głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ja przy takim dawkowaniu czułabym się naprawdę dobrze. Biorę 1mg jakoś jest, 1,5 całkiem całkiem... eh. Może od lipca lekarz zmieni mi dawkowanie.

 

-- 19 maja 2011, 21:56 --

 

Korba, Bierzesz coś dodatkowo do tego leku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×