Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica a drżenie mięśni,trzęsienie kończyn,tiki,perestezje.


Gość -Zalamany-

Rekomendowane odpowiedzi

zrobie te badania- jutro. to drzenie rak jest bardzo uciazliwe,wstydze sie tego. dziekuje za porade.

 

[ Dodano: Nie Paź 22, 2006 9:40 pm ]

wlasnie poczytalam na temat tarczycy-moze i to trafne okreslenie mojego stanu. trzesą mi sie rece, jestem szczupła a poce sie bardzo- jakie badania bede musiala przejsc-pytam z ciekawosci ale jutro i tak pojade do lekarza .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam bardzo duży problem-moje drżenie rąk jak tylko troszkę sie zdenerwuję.

 

Większość ludzi tak ma. Można to zauważyć na wykładach przy pisaniu, na przystanku jak ktoś czyta gazete. To nic wstydliwego. Mi ręce też drżą nawet jak siedzę w domu i trzymam kubek kakao czy kawy. Może chwilowo na to zwracałem uwagę ale na dłuższą metę dałem sobie spokój. Szkoda czasu na detale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki nowemu lekowi citalowi czuje sie jak nowo narodzona-relaks i jak na razie zero lekow psychicznych.Niestety wrocilo MDLENIE KONCZYN.Siedze przed telewizorem czy jade samochodem i nagle czuje jakby zanikaly mi miesnie w rekach,nogach.To uczucie takiego "zapadania",slabosci,straty miesni.Gdy zasypiam wieczorem mdleje mi zwlaszcza lewa strona ciala.Jak zwlaczyc to cholerstwo?Boje sie tego uczucia bo jest strasznie nieprzyjemne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moniczko leki lekami ale nie pozbedziesz sie nerwicy i jej objawow bez swojego wkladu. kazdy objaw nerwicy leczy sie tak samo, czyli po prostu walczy sie z nim, wmawia sobie ze wszystko jest ok i ze zaraz przejdzie i odwraca sie uwage czyms innym. sprobuj brac neospasmine w sytuacji kiedy cie dopada. mozna ja kupic bez recepty. mi pomaga..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moniczko,zaczynasz mnie juz draznic,swoimi postami o tym ze kazdy tu musi uwazac nbo dostanie schizofrenii,puknij sioie w glowe,na ciebiie juz nie ma innego sposobu tylko zje....!

Poza tym temat juz byl,ale ty na nowo musisz gop rozkręcac i powodowac nowe wątpliwosci u ludzi,i co goprsza nowe obawy jakby malo mieli innych.

Mam prosbe do admina zeby usuwal posty nic nie wnoszące do sprawy tak jak post moniczki.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem ile masz lat Moniczko,ale Stwardznienie Rozsiane ujawnia sie po 30 roku zycia,ma to bardzo mało ludzi,wiec jest male prawdopodobienstwo ze masz to akurat TY,poza tym niech Ci zrobia EEG,to podobno wyklucza SR.Ja wlasnie przechodze podobne objawy jak Ty od miesiaca,tez sie martwie ,ale chodze cały czas na terapie,i wierze ze bedzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!!

 

Ja tez jestem nerowowa osoba....ostanie poł roku bylo i nadal jest zlym momentem mojego zycia...moje zycie rozpadlo mi sie. Też mam czasami takie drzenie rak...ale w sumie rzadko.

 

Wydaje mi sie ze lekarz ktory ci powiedzial ze to jest od nerow, powinnien i tak cie wyslac na badania....ale chociaz cos przepisac.

 

Zdaje sobie sprawe ze takie drzenie rok nie jest czyms "fajnym". Może powinnas kupic sobie jakies tabletki na wyciszenie i brac je. Jakies ziolowe np persen(ja go biore czasam i osobiscie polecam).

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM TO SAMO A DO TEGO COŚ CZEGO CHYBA NIKT NA FORUM NIE MA :( CZĘSTO TOWARZYSZY MI UCZUCIE SWĘDZENIA I ŁASKOTANIA W ŻYŁACH NA ŁYDKACH I W OKOLICY SERCA. ZARAZ PO TYM JAK TO WYSTĘPUJE DOSTAJĘ SILNEJ TACHYKARDII I ATAKU PANIKI ZE TO ZAKRZEP TĘTNICY PŁUCNEJ I ZOSTAŁO MI KILKA MINUT :(((((((((((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Zaczełam temat bo dziś cały dzień się trzęse do tego mam dreszcze i potworne zimno na całym ciele a szczegulnie zlodowacenie na twarzy.Ścina mi skórę na głowie nie mogę od rana tego opanować mimo lekarstw co to za cholerstwo znowu jakiś nowy objaw nerwicy?Czy ktoś z was tak miał najgorsze jest to zimno na twarzy i uczucie takiego przy tym odrealnienia jakbym zaraz miała odlecieć.Niech ktoś mi napisze że miał coś podobnego i jak sobie z tym poradził.Cała się trzęse. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie dreszcze po ostrym ataku. Kiedy się uspokoję (oczywiście przy pomocy tabletki) to jest mi cholernie zimno. Trzęsę się cała, szczękam zębami do tego stopnia, że nie jestem w stanie mówić.

Owijam się wtedy w koc (lub nawet kilka) i kładę sie do łóżka.

A jak nie mam możliwości położenia się to piję bardzo gorącą herbatę (trzeba uważać żeby się nie oblać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sylwuniu,

ciesz się, ze takie masz objawy. Ponoć takie drgawki sa dobrą oznaką tego, ze organizm "wyrzuca" z siebie te negatywne emocje. To dobrze, im jest wiecej objaw somatycznych wtedy nerwica wychodzi na zewnątrz bo organizm ją wyrzuca. Najgorzej jak nie ma zadnych objawów, wtedy znak że kumulują się wewnątrz i mogą wybuchnąć. Po takich dreszczach trzeba się położyć i odpocząć. Organizm po takich atakach jest wyczerpany i musi się zregenerować , tracimy przy takich dreszczach mnóstwo energii!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei mam, hmmm nie wiem jak to opisac, tak jakby drgania scianek zoladka, czuje doslownie jak gdyby sciskaly mi sie bardzo szybko scianki zoladka, ciezko to opisac, myslalam juz ze to moze objaw wrzodow ale zrobilam gastroskopie i jest ok, przez to tez jest mi czesto zimno i trzesa mi sie rece

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO MOŻE BYĆ TĘŻYCZKA! NAJLEPIEJ TO SPRAWDŹIĆ WRZUCAJĄC DO SZKLANKI Z WODĄ 2 TABLETKI WAPNA ROZPUSZCZALNEGO!JEŻELI NASTĄPI ODCZUWALNA POPRAWA TO ZNACZY ŻE TRZEBA IŚĆ W TYM KIERUNKU!POSZUKAJ NA GOOGLE TO CI ŚIĘ ROZJAŚNI,PRZY BRAKU WAPNA JEST DUŻĄ NERWOWOŚĆ,ROZDRAŻNIENIE,LEKKIE OTUMANIENIE DRETWIENIE KOŃCZYN,PODŁOŻE TEŻ MOŻE BYĆ RÓZNE!

 

[ Dodano: Pon Gru 04, 2006 12:59 pm ]

WYSTĘPUJĄ TEŻ BÓLE SERCA I TAKIE JAKBY DRŻENIA SERCA!STANEM PRAWIE OCZYWISTYM JEST ATAK LEŻYSZ DRŻYSZ CAŁY NIE MOŻESZ MÓWIĆ NORMALNIE,BELKOT MOWY DUŻE TRUDNOŚĆI POWIEDZENIA CZEGOŚ,SZPITAL BADANIE WYKRYTE SPADKI WAPNA MAGNEZU!KROPLÓWKI I JEST DOBRZE NIESTETY TRZEBA POTEM ZAŻYWAĆ CALPEROS 500,SYSTEMATYCZNIE!

 

[ Dodano: Pon Gru 04, 2006 1:18 pm ]

ZDARZA ŚIĘ CZĘSTO TAK ŻE WAPNO JEST W NORMIE,NAWET ZJONIZOWANE!POPROSTU WYSTĘPUJĄ WACHANIA TEGO WAPNA WE KRWI!

 

Caps Look...(dop.snaefridur)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja męczę się z takimi samymi objawami od około pół roku i już straciłam nadzieję, że to kiedyś minie, więc jakby ktoś znalazł receptę na tą niezbyt miłą przypadłość to odezwijcie się. Co powiedzieli wam lekarze, bo moi patrzą się na mnie i rozkładają ręce, a ja się zaczynam coraz bardziej nakręcać, że to jest coś poważnego.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam takie objawy: ucisk lub drętwienie lewej dłoni (czasem ból całej ręki) i stopy, lewego policzka, bóle żołądka, uczucie drgania żołądka, (odruchowo uciskam żo0łądek tuż pod klatkę), uczucie kołatania serca, zawroty głowy, bóle w klatce piersiowej, ucisk gardła drętwienie, drętwienie prawego policzka (kiedyś prawej dłoni i stopy), ból z tyłu w szyjnej części kręgosłupa, ból kręgosłupa, uczucie jakbym miał za chwilę zwracać, ale nie mam wymiotów i czasem szybko się męczę. Te objawy (oczywiście nie wszystkie na raz) występują po jakiś dłuższych stresach, zmęczeniu, gdy o nich myślę, a w mniejszym stopniu bez żadnej przyczyny. Zazwyczaj trwają jakiś czas (np. kilka dni), a potem przechodzą. Czy to nerwica???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Naprzod. Dzisiaj mi przeszło, objawy ustąpiły. Gdy o tym nie myślę jest ok. Kiedyś myślałem, że to guz mózgu, ale wybito mi to z głowy, ponieważ objawy są inne i gdybym go miał to już dawno by się to objawiło. Pozdrawiam Naprzod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×