Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Warszawa! Spotykamy się w niedzielę 15 maja o godz. 14.00 w warszawskich Łazienkach pod Chopinem. Trzy osoby są już chętne i czekamy na dalsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było miło i sympatycznie. Dzięki Wszystkim, którzy się zjawili, za miło spędzony czas. A za dwa tygodnie świętujemy zakończenie świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polakita, jak wszyscy pójdziemy do spowiedzi w piątek to mamy dużą szansę, że się uda. :D

 

-- 16 maja 2011, 17:28 --

 

Spotykamy się tuż przy bramie koło świętego Piotra. Na pewno się znajdziemy, bo jakichś tłumów nie przewiduję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robanix, e, chyba nie - widział większe potwory. Przywykł.

Mam znajomego, który wyznaje zasadę "jakim mnie Panie Boże stworzyłeś takim mnie masz" zupełnie nie widząc swojej własnej sprawczości. Ja tutaj na forum kilka osób takich przyuważyłem, ale nie będę pokazywał palcem, bo mogę się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomego, który wyznaje zasadę "jakim mnie Panie Boże stworzyłeś takim mnie masz" zupełnie nie widząc swojej własnej sprawczości.

 

Ktoś tak i o mnie myśli, ale się myli :P . Inna sprawa, że moja "sprawczość" jest niewielka :? .

 

Oj tam, w niebie nudno :twisted:

 

To rozerwiemy towarzystwo :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i ja pojde w slady kolegi wyzej i podam namiary na siebie, w razie jakby ktos chcial sie kiedys spotkac. Gg: 2707094. Moze kiedys wybiore sie na spotkanie z Wami w wiekszym gronie, jezeli wystarczy mi odwagi :) Ale do tego czasu, jezeli ktos mialby chec i czas spotkac sie to ja bardzo chetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×