Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

shadow_no, myślę że nie każdy potrafi ale każdy może się nauczyć. Ja się zapętliłam w swoich czarnych myślach i aktualnie próbuję się rozplątać, myśleć że będzie ok ale jak sam zapewne wiesz bywa ciężko

 

-- 15 maja 2011, 00:57 --

 

Margolka, dobranoc. ja też zaraz lecę bo w końcu zostanę sama na polu bitwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow_no, brzmi trochę jak "Sekret" ale coś w tym jest na pewno. W końcu pesymiści rzadko kiedy cokolwiek osiągają

 

-- 15 maja 2011, 01:07 --

 

dobranoc wszystkim którzy tu jeszcze zajrzą :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_Beznadzieja, heh Sekret oczywiście czytałem ale to o czym mówię stało się ot tak,. Bez żadnych afirmacji etc. po prostu chciałem mieć to co mam. Bez wizualizacji itd. Może to droga do tego co wymarzyłem ale wole plany krótkoterminowe. A one się spełniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O zaiste zacnym temacie Ponadczasowość wartości moralnych w powieści Johna Ronalda Reuela Tolkiena Władca Pierścieni ta daaam :lol:

 

-- N maja 15, 2011 11:07 pm --

 

Lady_Beznadzieja, były lepsze czasy i gorsze czasy, antydepresanty brałam w sumie jakieś dwa trzy lata, przewinęło się benzo, jestem na terapii - w chwili obecnej mam najdłuższy okres względnego spokoju ( dzięki terapii) i mogę pisać....ale było już źle...gdyby nie leki, wtedy uwaliłabym studia......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×