Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Korba, Ojej....no to T nie jesteś takim nałogowcem jak ja.

Ja już wyćmiłam sporo 8 sztuk

 

Też tak zaczynałem dzień :D

 

Wstałem o 8:00 do 12:00 nie było połowy paczki , po przebudzeniu jedna , potem kilka do kawki , do czasu... aż mi kazali zrobić RTG płuc ;-)

 

Teraz 7 na cały dzień , pierwsza dopiero po śniadaniu , w rok 2012 wejdę bez fajek ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, aż tyle od rana? :shock: to możesz sobie rękę podać z Dysphorianem :twisted:

:-|

Korba, Ojej....no to T nie jesteś takim nałogowcem jak ja.

Ja już wyćmiłam sporo 8 sztuk

 

Też tak zaczynałem dzień :D

 

Wstałem o 8:00 do 12:00 nie było połowy paczki , po przebudzeniu jedna , potem kilka do kawki , do czasu... aż mi kazali zrobić RTG płuc ;-)

 

Teraz 7 na cały dzień , pierwsza dopiero po śniadaniu , w rok 2012 wejdę bez fajek ;-)

Co Ci wyszło na prześwietleniu rtg tych Twoich płuc? :zonk::zonk::zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 2 latach mam diagnozę:

Nieokreślona psychoza nieorganiczna

 

:D

 

Chyba lekarz nie rozumie ze mam nerwicę lękową + lekką nerwicę natręctw. No cóż, nie bede sie kłocil.

Ktos ma taka diagnoze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się dzisiaj czujecie ?

 

U mnie bez lęków , trzęsiawek , szaleństw że "coś" mi się dzieje , ale za to strasznie omdlały jestem... ręce jakby miał doczepione od innej osoby :mrgreen:

 

Mam jeszcze jedno pytanie ;-) jak u Was jest z snami przy nerwicy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Riffo,

 

Czasem jest tak,że się budzę kilka razy w nocy. Potem jakoś zasypiam. Sny pojwiają się ostatnio rzadko, a jak już są to cechuje je abstrakcyjność i brak ładu.

 

Czuje się dzisiaj w miarę, ale nie mam na nic ochoty, nie moge się do niczego zabrać. Dno jakieś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytałam 2/3 dupnego dokumentu o obsłudze klienta, reklamacjach, blokadach itd.

jeszcze 6 dokumentów to go

+ to, co mam materialnie na piśmie.

:mrgreen:

nie wiem kiedy mam test :lol: ale uczę się zawczasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umiem?

w międzyczasie: zrobiłam obiad, deser, posprzątałam szczurom i teraz się dodatkowo nimi zajmuję czytają bo ich wypuściłam.

czytam i połowa do mnie nie dociera- muszę ZOBACZYĆ jak to się robi, a nie tylko czytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam o Waszych w gruncie rzeczy smutnych dniach i ..powiedzcie mi proszę, jak to jest gdy nie macie chęcia/siły/potrzeby /sensu wstać rano a ktoś kto Was kocha, komu na Was zależy Was budzi...co czujecie: wkur... że ktos zakłóca Wasz spokój czy raczej pozytywne emocje, coś w rodzaju "kopa" który daje Wam siłę aby jednak wstać.. ?! Co czujecie gdy siedzicie obojętnie i patrzycie w ścianę a ktoś "puka" i chce z Wami pogadać, pobyć ? Pytam, bo nie wiem jak dotrzec do syna...serducho mi krwawi jak widzę jak cierpi ,jak sie męczy :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×