Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Gratki udanych dni a, tym którym było cięzko kciuki aby się zmieniło na lepiej.

U mnie super, urodziny córki -cały dzień wrzawa i dom pełen dzieci, znajomi a potem winko ,duzo winka -bardzo fajnie, nie wziełam dwóch dawek leków ( biorę 3 x dziennie, dzisiaj tylko rano) a i tak humor super ,oby jutro było tez tak miłe ,spadam :zzz: bo wykończona jestem na maksa, spokojnej nocy :papa:

 

-- 15 maja 2011, 01:24 --

 

Tak czytam i sobie myśle ze DOM to podstawa poczucia bezpieczeństwa, oby każdy z nas miał swój: spokojny i szczęsliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, Za jakieś dwie godziny idę do koleżanki zanieść ciasta i zorientować się w zakresie obowiązków. Mam dopilnować rosołu i jakieś jeszcze inne pierdółki jak będą w kościele na komunii córki. Koło 13 mam pomóc im w podawaniu obiadu, bo gości będzie sporo. Koleżanka ma dziewięcioro rodzeństwa z czego część już żonatych i dzieciatych plus inna rodzina, :lol: prawie jak wesele. A popołudniu to nie wiem, zobaczę na ile wystarczy siły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malibu, bo DOM = bezpieczeństwo = zapewniienie finansowej płynności = stabilność = spokój

 

-- 15 maja 2011, 00:33 --

 

ewentualnie miłość :)

 

-- 15 maja 2011, 00:33 --

 

hehe

shadow_no, no bym polemizowała, nawet największa i szczęśliwa miłość nie daje stabilizacji , daje nam napęd do działania to owszem,ale potem DOM musi być 8)

 

-- 15 maja 2011, 10:39 --

 

Ja będe leniuchować, mam zamiar zrobić dzisiaj coś dla siebie , takie małe domowe spa.

echh,fajnie Ci bedzie , marzę o takim dniu,ale u mnie to nie realne ...dzieci nie dadzą się odizolowac choć na godzinkę

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoda do bani,nastrój do bani,kręgosłup boli jak cholera i na dodatek czeka mnie dziś nocny dyżur.A za tydzień komunia córki,na samą myśl o przpełnionym kościele,dojeździe do restauracjimnie mdli:(.Ale muszę sie przyzwyczajać,bo za rok powtórka z synem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah, Ja też zawsze piję pierwszą kawę na tzw. rozruch, a następne....bo piję 3 na dzień....to już dla smaku piję.

 

Ja podobnie....

Na razie wypiłam dwie (w tym jedna na rozruch). Zaraz pójdę po następną.

Oglądam sobie Game of Thrones, w międzyczasie porobiłam ćwiczenia na plecy i mostek...

Dzień senny, smętny.... Szybko minął mi weekend na nic-nie-robieniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzień hmmm dość senny, wczoraj wróciłam do domu późno w nocy... Dziś też trzeba gdzieś wyjść na powietrze, bo w domu to się zakisić można :roll:

 

p.s. Ja piję tylko wodę bez gazu (bywa że z limonką) i czasem herbaty na odchudzanie... Ogólnie zdrowa żywność bio plus sport dają dobre efekty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×