Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

linka, przykro mi strasznie... :( życie jest takie kruche. :(

 

polakita, wiem, że masz duże podstawy, by myśleć o boreliozie, ale wiesz, że sama autodiagnoza nie jest dobra... może wybierz się do jakiejś dobrej lekarki, mówiłaś wcześniej o jakiejś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Wam :D ...no jakoś się udało...tylko teraz został mi jeszcze angielski, w środę zdaję...no niestety będę się musiała jeszcze pomęczyć,bo jak się muszę na czymś skupić to czuję większe napięcie no ale co tam jeszcze ten jeden przedmiot to jakoś przeboleje,polski mnie zmotywował choć ucząc się na niego strasznie się męczyłam, no ale było warto :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czuje sie jakos h**wo. autodiagnoza: przewlekla borelioza.

Z boreliozą nie ma żartów,nieleczona może być śmiertelna,atakuje stawy,serce,opony mózgowe.Koniecznie idź do lekarza,najlepiej do specjalisty od chorób pasożytniczych i tropikalnych.

 

-- 14 maja 2011, 16:06 --

 

A co u mnie?Zamiast odpczywać po nocnym dyżurku,to pół dnia spędziłam przy garach,hehe;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czuje sie jakos h**wo. autodiagnoza: przewlekla borelioza.

Z boreliozą nie ma żartów,nieleczona może być śmiertelna,atakuje stawy,serce,opony mózgowe.Koniecznie idź do lekarza,najlepiej do specjalisty od chorób pasożytniczych i tropikalnych.

 

jakoś mi się humor popsuł i zaczęłam się znów bać. :? mam nadzieję, że się jednak wyleczę tym protokołem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czuje sie jakos h**wo. autodiagnoza: przewlekla borelioza.

Z boreliozą nie ma żartów,nieleczona może być śmiertelna,atakuje stawy,serce,opony mózgowe.Koniecznie idź do lekarza,najlepiej do specjalisty od chorób pasożytniczych i tropikalnych.

O, dzieki za wiadomosc, bo ja wlasnie jestem na etapie wkrecania sie, na razie bez diagnozy ale chyba pojde zrobic badanie bo nie mam wyjscia ;) tylko ze badanie kosztuje 300 zl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

praca mi się zajebiście podoba po pierwszym dniu.

mam kupę nauki abonamentów, promocji itd, ale jestem megazadowolona 8)

coś co lubię! lubię nowinki technologiczne, a tam jest tego masa

bawiłam się nokią c-3 i blackberyy :105: no i htc wildfire :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, cieszę się.

Sam chyba będę musiał znaleźć robotę na przynajmniej pół etatu niedługo, ale mimo wszystko jestem mega pozytywnie nastawiony do nadchodzących dni.

Dzisiaj jakoś czuje się pełen pozytywnej energii (może codzienne wypady na rower dają o sobie znać :) ) ale jakoś mimo braku większych zmian (no, poza tym, że znalazłem w końcu mieszkanie :mrgreen: ) dostałem kopa znikąd który mocno motywuje do dalszej egzystencji. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow_no, m4 za taką cenę to zajebista okazja.

taki koszt to zazwyczaj 1500+media :shock:

nieźle. ;) oby tak dalej szło.

 

 

Amon_Rah, zapytaj się wprost bratowej WTF. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciasta upieczone, gary pomyte, pranie częściowo zrobione. Dzień przeleciał trochę za szybko. Nie jestem do końca zadowolona. Teraz na wieczór przykra rozmowa z mojej strony z osobą mi bliską. Rozpadłam się na kawałki, żal wylał się się ze mnie jak z wulkanu. Dlaczego ludziom tak łatwo zrozumieć uzależnienia a tak ciężko, że ktoś ma depresję i nie radzi sobie z codziennością? Powiedziałam, żeby zabrał swoje rzeczy i te co mi dał i znalazł kogoś normalnego. Wyłączył telefon. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio zauważyłem u siebie coraz mniej lęków. Zmuszam sie do wychodzenia do ludzi jak tylko moge. Jednak przychodzą momenty ze wymiekam i moja klatka piersiowa zaciska sie strasznie i wtedy juz nie potrafie sie opanowac. To co mi bardzo przeszkadza poza sciskaniem w klatce piersiowej to wysoki puls po kazdym posiłku i przy zmianie pozycji straszne mroczki przed oczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ugryzł Cię kleszcz?

Ugryzł mnie nie raz, chociaż rumienia nie miałam (ale podobno tylko 30% zakażonych ma rumień). Poza tym zarażają też nimfy kleszczy (taka ich forma za młodu), które są jasne, znacznie mniejsze i można ich w ogóle nie zauważyć. Generalnie czuję się zmęczona bez powodu, męczę się szybciej niż inni, itd itp nie chce mi się wymieniać, ale coś jest nie tak ze mną, tylko nie wiem co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×