Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze by się było spotkać w gronie Ludzi ,którzy potrafią cię zrozumieć a nie tylko się "dziwują"(co pan powie,poważnie,

niesamowite,nie wierzę , to nie możliwe itp.itd. :roll: ) oraz wymienić spostrzeżenia a może i dobre sposoby :idea: na okiełznanie nie zdyscyplinowanego mózgu :D + :evil: + :shock: + :yeah: + :hide: + :mrgreen: = :?::!: .

Uważam ,że spotkanie na łonie natury będzie ciekawsze i bardziej urozmaicone niż tylko w czterech ścianach.

Mam nadzieję ,że dojdzie do spotkania. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ale miejsce już mamy.. ;)

Kto inny nam da darmowy nocleg?

No dobra, ale jaki to jest nocleg? Noce w maju i czerwcu bywają chłodne. Część na pewno z tego powodu wymięknie. Znam fajne miejsce w Borach Tucholskich. Nazywa się śmiesznie, bo Sworne Gacie. Z Chojnic można za 3 złote dojechać busem. Piękna okolica, jezioro i las. 4 lata temu za pokój dwuosobowy płaciłem 50 złotych czyli po 25 od głowy. To nie są takie wielkie koszty.

 

W zeszłym roku (w czerwcu) byłem na zlocie z innego forum w Borach Tucholskich i płaciliśmy za nocleg po 20zł (domki drewniane z WC i prysznicem). W tym roku też już jeden zlot forumowy zaliczyłem (Toruń), ale chętnie wybrałbym się na kolejny :). Tylko szczerze mówiąc wolałbym coś innego niż środek lasu ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rzeczywiście kusząca propozycja ale trzeba się liczyć,że od początku wakacji ceny będą wyższe.

Kasiątko na razie się nie odzywa i nie wiadomo czy coś się nie zmieniło. Może trzeba przedstawić dwie możliwości spotkania, i zobaczyć, która opcja będzie pasowała większości :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba przedstawić dwie możliwości spotkania, i zobaczyć, która opcja będzie pasowała większości :105:

 

Tak czy inaczej dobrze było by, żeby ktoś zajął się, może jeszcze nie organizacją, ale choćby pilotowaniem projektu "Zlot" i sondowaniem możliwości :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje w tym tygodniu sie spotkac, bo po 21.05 juz nie spotkamy sie w pelnym gronie :cry::lol:

 

Cóż, pozostaną Ci najbardziej po... no, znerwicowani :mrgreen: .

 

Czekam w takim razie na konkretne propozycje odnośnie miejsca i terminu.

 

Dużo zależy od miejsca zamieszkania uczestników zlotu. Mnie z Warszawy wszędzie jest mniej więcej jednakowo daleko ;) . Osobiście preferuję góry, ale rozumiem, że ktoś znad morza nie będzie tym zachwycony. A może Góry Świętokrzyskie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory wolno nam idzie, nie mamy konkretnego terminu,tylko w przybliżeniu lipiec, nie mamy pełnej ilości chętnych,nie mamy miejsca Zlotu i żadnej rezerwacji(na ostatni moment może być ciężko bo tak się składa,że lipiec to pełnia sezonu) :( . Brak decyzji czy pole namiotowe czy domki (mimo mojego PW kasiątko się nie odzywa,mam nadzieję ,że u Niej wszystko OK). Moim zdaniem należy szybko przegłosować konkretny weekend lipca i znaleźć miejsce gdzie są w miarę tanie domki plus możliwość biwakowania, bo wtedy niezdecydowani zawsze mogą skoczyć w ostatniej chwili pod namiot.

Proszę o konkretne i szybkie propozycje (najpierw odnośnie terminu i chętnych osób, później fajnego miejsca :idea: )

Pozdrawia chętny na zlot Waplo :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zacznijmy od listy osób, które reflektują na taki zlot :D ? Wtedy okaże się, czy to w ogóle ma sens. Bo żeby spotkać się w 4-5 osób nie potrzeba organizować zlotu, ale wystarczy umówić się gdzieś na piwo w środku Polski :P .

 

Od jutra się za to wezmę obiecuję

 

To kiedy nadejdzie "jutro" ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4.ona3566- ale tylko jeśli to będzie Toruń, Warszawa okolice.. dalej się nie ruszam:D

 

To trochę zawęża nam teren, ale... nigdy nie byłem w Biskupinie, a od dawna chciałem się tam wybrać :D . A chyba mieściło by się to odległościowo w podanych okolicach ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×