Skocz do zawartości
Nerwica.com

inhalanty, sprężone powietrze do czyszczenia komputerów


Nevada

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam pytanie, czy są tu osoby, które zażywały sprężone powietrze do czyszczenia komputerów? Czy doświadczyliście zmiany spojrzenia na świat, podejścia do życia, i flashbacków? Nie chcę szukać na forach dla narkomanów, może ktoś tutaj doświadczył czegoś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie powietrze tak działa tylko podtlenek azotu (euforyzująco i halucynogennie)

 

Osobiście nie spotkałam się, żeby był stosowany jako gaz nośny akurat w puszkach ze sprężonym powietrzem. Z prostego powodu ;) - tam jest już gaz. Czyli powietrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, to nie jest żart. pytanie jak najbardziej poważne. ja sama stosowałam to stosunkowo krótko i bardzo rzadko z powodu mocy i siły doświadczenia, ale mogę powiedzieć, że zmieniło się coś w moim patrzeniu na świat. jestem ciekawa, czy są tu ludzie z podobnymi doświadczeniami i jak z tym sobie poradzili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że bita śmietana w areozolu daje efekt "głupiego jasia" ze względu na zawarty w pojemniku podtlenek azotu.

 

 

owszem, daje efekt, dupa rośnie, jak na drożdżach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mało jest podtlenku azotu w bitej śmietanie. Chyba, że... nie wiem... ktoś by to wchłaniał "wprost do dzioba" i na raz :lol:

 

owszem, daje efekt, dupa rośnie, jak na drożdżach :)

 

Też :lol:

 

BTW podtlenek azotu jest zwany "gazem rozweselającym" i tyle w temacie.

 

A powietrze? Jedyne dla mnie logiczne wytłumaczenie to hiperwentylacja.

Inne to... wkręcanie sobie samemu.

 

Skąd w ogóle pomysł z inhalowaniem się czymś takim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm....niesamowicie intrygujący temat na nerwica.com pewnie przyda sie wielu użytkownikom.

Teraz zaczną sie zastanawiac czy brać leki czy lepiej sprężone powietrze będzie działalo :shock::shock:

kurcze, sprężone powietrze raczej zaszkodzi.

w ogóle w puszkach jest łatwopalna mieszanina gazów. nie wiem dokładnie jakich, podobno propan butan, toluen. każda firma pakuje inną mieszankę gazów.

 

generalnie problem z flashbackami, psychicznym pociągiem do tego pomimo nie stosowania tego już od dawna występuje u mnie ciągle, zastanawiałam się, czy ktoś tutaj jakimś cudem miał podobny problem.

 

nie wiedziałam, że wywołam aż takie zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wywołuje tolerancji.

 

"Bardzo ciekawym faktem dotyczącym tego gazu jest zmniejszanie się tolerancji organizmu na tę samą dawkę - w przeciwieństwie do większości narkotyków, po dłuższym używaniu N2O, zmniejszona dawka może dać taki sam efekt jak na początku."

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Podtlenek_azotu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze, przepraszam że tak wyszło z tym tematem. jeśli przeszkadza, to usuńcie. jak do tej pory znałam tylko dwie osoby z podobnym problemem, temat jest naprawdę egzotyczny. zdaję sobie sprawę i myślałam, że ktoś może też zna taką egzotyczną tematykę i ma podobny problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się całości czytać, ale metoda dosyć znana (tak samo jak kleje, rozpuszczalniki, itp), poza tym kiedyś widziałem dokument na ten temat - warto poszukać i obejrzeć, zanim się wypróbuje samemu. No i oczywiście forum hr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na miejscu jej matki chyba wzięłabym ją za fraki i zrobiła przymusowy odwyk.

jak nie to bym ją wpakowała do psychiatryka.

 

jak można w ogóle takie zwłoki w ogóle w domu trzymać i patrzeć jak to ćpa??

nakopałabym jej do dupy :roll:

 

rodzice, babcia gadają o zrobieniu czegoś, ale tylko gadają :roll:

 

 

ona jeszcze żyje.............?

 

a co za desperaci się z nią hajtają??? masakra

 

ładna dziewczyna była, ale wygląda obecnie tragicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×