Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Hania- u mnie też jednym z tych do wyrwania jest 6, u góry. Zostały mi się tylko dwie ścianki, na razie są zalepione, ale ja też widzę że części brakuje. Wiem jak to jest... Jak każdy Ci mówi 'przecież NIC nie widać', ale TY widzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinkii,trzym sie kobi- kijowo z zębami, wiem coś o tym bo tez mam kiepskie ,ale nic nie zmienimy,niestety ceny są jak z kosmosu :twisted: ;wstawiałam jeden "trudny" punkt ,bagatela 2 tysiaki ,doła miałam przez to przez pół roku maskrycznego :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinkii, Ja kiedyś też sporo pieniędzy wywaliłem w zęby, więc wiem ile to kosztuje... ale to była głupota, zębów się nie myło itd. latka leciały, a z zębami coraz gorzej, oj jakby wrzucił tu foto, można się wystraszyć, w wieku 20 lat (dziś 21) mieć takie zęby, dziadki mają lepsze :D Chyba taniej by wyszło wstawienie sztucznej szczęki :P

 

Od pory remontu (maj 2010), zęby myje codziennie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adolek17, yyy a wcześniej co ile myłeś/aś? :?::shock:

bo się powinno 2 razy dziennie minimum myć.

nie wyobrażam sobie iść spać ze śmierdzącą japą :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisałam się na kurs prawa jazdy....w poniedziałek zaczynam teorię, zobaczymy co z tego wyjdzie....

Ponadto zostało mi tylko 10-15 stron pracy mgr do napisania, do poniedziałku muszę oddać całość promotorce.

Kupiłam sobie dziś chelat magnezu, będę suplementować :smile:

ps. kto się zna na magnezie? 1390mg chelatu magnezu w jednej tablecie - jedna dziennie mi wystarczy chyba hmm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ritka7x, tak, ale wiesz zmienilam leki po 2 latach, i myslalam, ze to skutek tego. Ordynator mi powiedzial, ze mam zle dobrane leki , bardziej skupiajace sie na depresji a nie na nerwicy i od jutra mam brac te nowe, nawet nie wiem jak sie nazywaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×