Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Allah, wcale że nie ważę mało... podejrzenie anoreksji było dlatego że: Dostałam zapaści na ulicy, na izbie przyjeć była moja mama która oczywiście zaczęła opowiadać że ja nic nie jem tylko biegam, ćwiczę. Badania krwi miałam fatalne, łącznie z anemią. Miałam zapadnięte policzki i byłam przezroczysta na twarzy... Generalnie doprowadziłam się do stanu sugerującego początki anoreksji skoro mnie tym straszono...

Nie dedukuj za dużo...;)

 

-- 08 maja 2011, 22:51 --

 

wiola173, ja nie jem białej mąki i ziemniaków ale cukru nie umiem sobie odmówić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

irytuje mnie to, że nie mam okresu od lutego.

wczoraj mi coś odbiło i wzięłam 3 tabletki ataraxu, które zostały po udawanym leczeniu mojego ojca. na początku niby nic, a potem przysnęłam na biurku.. z resztkami świadomości poszłam do łóżka. dziś łaziłam jak zombie.

tak.. 3 dni się nie kąpałam.. 3. a ręce myję 215725 razy na dzień.

wciąż naiwnie wierzę, że "dziś" nie będę rzygać.. a zawsze kończę z palcami w gardle.. to debilizm, ale jem i pierwsze o czym myślę - wyrzygać. ledwo kończę jeść, a już szukam dobrego momentu, żeby iść i wyrzygać.

jutro musi być inne.. MUSI.

 

i.. głodna jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż prawie dwa tygodnie wolnego i nic się nie pouczyłem.Szkoda bo o niczym innym nie myśląłem tylko poucz się wreszcie Łukasz bo wylecisz ze studiów.Ale cóż wystarczy że człowiek sobie wmówi że nie wolno uczyć się po 10 bo stanie isę coś złego i już potrafi zmarnowac nawet tak dużo czasu i nie nadrobić ani odrobiny z zaległości.

Jedyne co pociesza to nadchodząca mania może nie będę musiał spać przez tydzień to się cos odrobie a potem umre na zawał.

 

Tak btw to wiem że w tym temacie się żalimy i pocieszamy ale wmawianie grubym dziewczyną że takie podobają się facetom to imo karmienie ich iluzją.Nie wiem może szczeniak jestem i koleguje się ze szczeniakami ale nam szczeniakom podobają się szczupłe dziewczynyale dziewczyny szczupłe są najlepsze.Włąściwie nei znam nikogo komu by się podobały grube dziewczyny.Także raczej się odchudzać niż wmawiać sobie że faceci leća na grube.Nie lecą.Imo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co sobie myślę...

Nie umiem do końca zdiagnozować jakie mam objawy.Na pyt.Psychiatry-co mi dolega wymieniłam tylko:obgryzam uporczywie paznokcie.

Później zastanawiam się długo co tak na prawde mam wymienić :shock: . Wydaje mi się,że problem typu:drapanie nóg do krwi,wrzaski na najbliższych,

głupie zachowanie typu "boksowanie" się z facetem,stawanie na głowie w najmniej oczekiwanym momencie,ciągłe myśli na jeden temat których nie

mogę wyrzucić z głowy-że to wszystko to pikuś.Że jak pójdę z tym za tydzień na Oddział i powtórzę to co napisałam tu to wyślą mnie do domu,bo

mi nic nie dolega.I właśnie ta myśl,powoduje również stres w mojej głowie,że wyjdę na głupka,który przychodzi z "niczym" się leczyć.

Ale z drugiej strony,zakwalifikowałam się na leczenie i byłam badana przez 3 lekarzy psychiatrów to chyba coś mi jest ...

 

Dzięki jeśli ktoś to w ogóle przeczytał. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździłam rowerem.Miało być dwie godz a wyszło 70 min. :? Zważyłam się dzisiaj bo kupiłam nową wagę będąc pewna,że starom ma popsutą bo ciągle pokazywała ten sam wysoki wynik,a okazało się że kuźwa tak dużo ciągle ważę :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, rezultaty są nie tak szybko widoczne. jak chodziłam na siłownię to wyniki było widać po miesiąco, a z kolei teraz jeżdżę na rolkach bardziej mi się mieśnie wyrabiają a waga nic się nie zmienia. a i tak jestem wredna, gruba itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, kiedyś mój trener mi powiedział że to tkwi w człowieku im bardziej wierzymy, że schudniemy tym mniej widzimy rezultaty. A ważne jest by po wsiłku fizycznym uzupełnić płyny a nie jedzie. A wg mnie to chociaż nie wiem jak będziemy się katowac a nie omówimy jedzenia to nic to nie da. Ja od dziś dożuciłam areobik i mam nadzieje że coś to da :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×