Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Allah, szkoda, że ja nie znam facetów, którzy wolą krągłości u kobiet...od momentu kiedy przytyłąm mam wrażenie że oddalam się od męża a on ode mnie także potrzebuję dowartościowania tylko jak to zrobić skoro nie mam tu nikogo takiego oprócz samej siebie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nosz kurde....pracuje w duzej firmie w pokoju nas siedzi 4 chłopa ...i kazdy ma kobiete z leksza przy kości ....i jak czyjaś kobita przyjdzie do firmy to wtedy reszta obłapia jego kobite wzrokiem ....ubaw jest przy tym po po pachy póżniej. Moja kobita waży sporo wiecej odemnie ..a ja waze 80 kg :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magda27, a u Ciebie może być inny przypadek. Twój mąż może faktycznie lubić szczuplaczki. Z tego co mówisz to przytyłaś a kiedyś byłaś szczupła i on taka sobie Ciebie wziął. Pozostaje dieta dancana i dużo ruchu.

A druga opcaj że wcale nie musi to być na tle wyglądu ....tylko poprostu wasz związek przechodzi kryzys....a wtedy nawet jakbys wyglądała ja Angelina Jolie ....to nic by nie zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobiega końca 3 dzień brania antybiotyków. I zamiast delikatnie lepiej jest gorzej. Ledwo mogę oddychać, gdyby nie kodeina to bym się chyba udusił. Cały dzień charczałem, oddychając z częstotliwością jak po przebiegnięciu jakiegoś sprintu. Jak jutro nie będzie minimalnej poprawy to znowu do doktorka.

Zawsze coś musi być. Psychicznie pooczułem się fajnie, to musiało mnie choróbsko fizycznie rozjebać :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magda27, może też być tak że to Ty przez to że źle czujesz się swoją wagą nieświadomie odtrącasz męża ... ja np mam tak w tej chwili że choćby mnie chuć po głowie tłukła to bym się nie dała rozebrać :?:hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natusia, Gdzie Ty okrągła jesteś ??? Ładne dziewcze jak ta lala :) Nastepnym razem jak sie obejży to ty mu liścia pociagnij :D

 

Michuj, no tak kodeina.....zawsze se człowiek jakąś chorobe wyszuka co by tylko przybić działke :D

lecz sie lecz..... to pan Bóg Cie pokarał za te automaty !!!

 

Lady_Beznadzieja, dała byś dała ..... kwestia podejścia ...i jak to mówi mój szwagier ilości alkoholu :D

Ale na poważnie ...to uwierzcie dziewczyny że wielu facetów lubi krągłości u kobiet ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allah, no może faktycznie są tacy co lubią okrągłe babki bo mam koleżanki sporo tęższe ode mnie które mają super facetów (do rany przyłóż) ale różnica jest w tym że one są pewne siebie, stabilne emocjonalnie, mają charakter i to coś...

a ja?? jestem taka bez wyrazu... bezbarwna... mdła... Wiesz ja myślę sobie tak... co z tego ze trafi mi się amator kobiecych krągłości skoro ja się przed nim nie otworzę a wręcz zamknę w szafie i nie wyjdę póki on sobie nie da ze mną spokoju... a jak da sobie spokój to wtedy będę mogła znów wrócić do szafy i płakać (ta szafa to taka metafora oziębłości uczuciowej) :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbija mi. Nie ma do kogo gęby otworzyć a co dopiero wyjść z domu. Nigdzie sama nie idę bo mi jeszcze lepiej odbije.

Od tych odgłosów zza okna i słońca można dostać świra. Dlaczego mnie tam z kimś nie ma? Albo chociaż: dlaczego tutaj nikogo nie ma? Ech... Nie pierwszy i nie ostatni raz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_Beznadzieja, a bo mi się wydaje że jakbys sie zakochała w takim amtorze krągłości to i pewności siebie byś nabrała i stabilność emocjonalna by sie pojawiła ....a przysłowiowa szafa była by ze szkła !!!

Większość Twoich problemów leży chyba własnie w niskiej samoocenie własnego wyglądu. Bo z tego co czytam to jesteś inteligentną dziewczyna i piszesz dość otwarcie a to dlatego bo ja CIe nie widzę i jesteś anonimowa... stąd moje przypuszczenie że tak własnie jest.

 

Denial, chodź ze mna, pójdę z Tobą na spacer nad brzeg morza...bedziemy sobie chodzić i podziwiać fale i łapać wiatr we włosy .....a potem usiądziemy i będziemy oglądać zachód słońca .....

dwoje1.jpg.868508f0f46f560348fe3ffce84d5e83.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allah, byłam już zakochana w takim amatorze. nie wyszło- za często uciekałam do szafy i za często zmieniał mi się nastrój a po rozstaniu nie uroniłam nawet jednej łzy... pustka, nic, żadnych uczuć. nie sądzę abym miała wtedy większą pewność siebie ale jeszcze wtedy wierzyłam że jakoś sobie życie ułożę jako singiel. Minęło 1,5 roku a ja wciąż stoję w miejscu, o ile się nie cofam nawet... Nie chcę z nikim być bo jestem niezrównoważona i nie chcę nikogo ranić, nadszarpywać jego cierpliwości, żądać swoim zachowaniem aby czekał przy drzwiach szafy aż zdobędę się na to aby z niej wyjść... co nie zmienia faktu że jak każda kobieta chciałabym się płci przeciwnej podobać o to miłe po prostu.

 

No właśnie piszę otwarcie bo jestem anonimowa, nie widać mnie a poza tym tu nie tylko ja mam tego typu problemy i nie boję się że ktoś mi powie że jestem nienormalna itp. inteligentna :lol: dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e...nie jestes niezrównoważona !! nawet tak nie myśl.... to poprostu przejściowa zniżka formy psychicznej.

Jak miałem jakieś 17 lat ....ważyłem 58 kilo ....a nie byłem anorektykiem ...tak miałem genetycznie po matce i już..... miałem cholerne kompleksy na tym punkcie ...chodziłem na siłownie i tu o dziwo sterydziaki się mną zaopiekowali pokazywali co i jak , nikt sie nie nabijał .. wziałem sie za siebie po pół roku cięzkiej pracy pojawiły się "efekty" wazyłem 57 kilo i miałem minimalna rzeźbę bo masy nie przybywało taka miałem przemianę materi. Odpuściłem sobie siłkę - dziewczyny się ze mnie śmiały, kumple mieli fajne dziewczyny a ja singielek. W zasadzie nie rozbierałem się publicznie ...nawet w upały chodziłem w jakichś bluzach z długim rekawem. W końcu sie wkurzyłem i olałem temat ....porzuciłem kompleksy związane z moja niedowagą i nagle pojawiły sie z nikad dziewczyny ...mogłem przebierać wybierac i dopasowywać sobie wg wagi , wzrostu , kolorów włosów rozmiaru biustu. Okazało się że one wcale sie ze mnie nie śmiały a to było tylko w mojej głowie. Oczywiście życie płata różne figle i jeszcze 2 lata temu wazyłem gdzieś 62 kilo potem rzuciłem palenie i ważę 80 i teraz walcze żeby zjechać trochę z wagą bo połowa ciuchów jest do wywalenia i nadciśnienie mi wyskoczyło .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja od zawsze tyję że tak powiem "od patrzenia na jedzenie" efekt zaburzeń hormonalnych ale o dziwo po rzuceniu palenia przybyło mi tylko 5 kg z czego już zgubiłam 4 dzięki mojemu ostatniemu samopoczuciu. Ze mnie się faceci nie śmieją. Oni mnie po prostu nie widzą.Chciałabym tylko się podobać innym i sobie. Nic więcej. A u mnie wszystko dosłownie jest do poprawy lub zmiany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o dietę doktora Dukana tak?? Bo jak tak to mnie ona nie przekonuje, po tym co o niej usłyszałam od osób które stosowały... Ja kiedyś schudłam koło 20 kg na diecie "nie żryj tyle i rusz dupsko"- kartonik maślanki dziennie i kilka godzin biegania, waga leciała z dnia na dzień. trafiłam do szpitala z podejrzeniem anoreksji. lekarz mnie postraszył i zaczęłam jeść ale też więcej ćwiczyć i biegać żeby nadal chudnąć, aż rozwaliłam sobie chrząstki w kolanie i wylądowałam w łóżku na 2 miesiące, w tym czasie załapałam doła i pocieszałam się jedzeniem. po pół roku od schudnięcia efekt jojo prawie mnie zabił jak weszłam na wagę ;]

Bo ja nie umiem wypośrodkować... Jestem nierozsądna i zapętlam się w swoich działaniach o ile uda mi się już jakiegoś podjąć. Cała ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_Beznadzieja, no to musisz znaleźć bardzo złoty środek .... faceta lubiącego kobiety okrąglejsze od innych nieokrągłych.

Napewno nie jest tak źle i Twoje uprzedzenie do wagi, kształtów , wyglądu jest tylko w Twojej głowie.

Uwaga dedukuję ...skoro przy spadku wagi ok 20 kg o których mówisz zeszłaś do symptomów przypominających anoreksję to w tej chwili musisz ważyc mniej niż ja... :D

 

 

paradoksy, co Wy dzisiaj z tymi kropeczkami macie ??? strajk jakiś czy jak ?? Korba to samo ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_Beznadzieja,

Mnie też dieta Dukana nie przekonuje, Ja jestem na przeciwgrzybiczej i powiem Ci ,że schudłam sporo. Wystarczy odstawić białą mąkę i cukier a efekty będę bez takich strasznych wyrzeczeń i szkód dla zdrowia - a mam nadzieję ,że wręcz przeciwnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×