Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Allah, ale te łby odrastają :twisted: po dwa za każdy ścięty...

Nie umiem już patrzeć na siebie z dystansu... Ludzie są czasem tak wspaniałomyślni że wytkną nam nawet taką wadę o której istnieniu pojęcia nie mieliśmy... a mnie takie coś dołuje niemożliwie zwłaszcza w ostatnim czasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze w pewnych warunkach twoje wady sa zaletami? Twoje depresje sprawiaja, ze dla innych nerwicowych jestes czlowiekiem a nie tygrysem z mojego innego postu. Nie krolikiem a czlowiekiem, przez to oni nie czuja sie przy tobie jak karma dla duzych kotow. Mowie tu o wszystkich ludziach z piasku a nie monolitu. A i tobie pewnie dalej do krolika jak mnie, gorszych ode mnie byc nie moze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inny, ja człowiekiem? hmmm ja jestem niewidzialna... chyba że odje...ę coś za co trzeba się wstydzić to wtedy każdy to widzi. To raczej więc na mnie patrzy się jak na karmę dla kotów, nawet dachowców. Możemy się licytować w nieskończoność kto ma gorzej :blabla:

 

inny napisał(a):

Szah Masud zrobi ze smoka ladowisko dla Boeinga

to faktycznie było i jest dobre, nawet chyba mi kącik ust lekko jakby tyknął ;)

 

Allah, ale o jakich wadach mowa? o wyglądzie czy ogólnie?? i czy musi być jednym słowem ?? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogółem największa moja wada to ta moja labilność emocjonalna bo kompletnie komplikuje mi życie

a wygląd - endomorficzny typ budowy ciała a w połączeniu z nadwagą daje "super" efekt wizualny baryły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz po polsku poproszę - ja jestem prosty facet z robotniczej dzielnicy. :)

 

e to nie jest tak źle ....70 % facetów woli kobiety z nadwaga i o zakrąglonych kształtach

a chwiejności emocjonalne .....załatwisz jakims fajnym dragiem i po kłopocie. Skończysz studia, Szach masud załatwi smoka ....i znajdziesz w końcu swojego rycerza w lśniącej zbroi !!

 

Widzisz....mówiłem że nie jest tak źle .... uszka do góry będzie good !! Zobaczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli mogę się wtrącić. z moja największą wadą. brakiem wiary w siebie. udawać umiem ZAJEBIŚCIE. pewnie jak każde z was, ale brak wiary w siebie był i jest wszystkim co złe.

nie zasługując na chłopaka (nie ważne że był niewierny - moja wina!) , nie potrafiąc się cieszyć z chwil które miałam, pogrążyłam siebie...

brak wiary w siebie. postrzeganie świata jako więzienia, a życia, jako kary. wiem, że to nie jest jednym słowem...

zadzwoniłam po taksówkę... 'brywieczór, chciałam taksę', 'na nazwisko 'mój były'', 'nie, tym razem razem na moje...' łzy...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allah,

70 % facetów woli kobiety z nadwaga i o zakrąglonych kształtach
jakoś nie zauważyłam takiej prawidłowości... nastała epoka lalki barbie i za takimi jak ja nawet splunąć się nie chce niestety. No chyba że "na raz" to pewnie ktoś by się połasił byle po ciemku

 

Dragi... będę się ich bała dopóki nie zobaczę ze pomagają

 

Studia mam ochotę sama już rzucić bo Szatan w ludzkiej skórze będzie moim recenzentem... zła kobieta... bardzo zła...

 

Smok jest już chyba nieśmiertelny. Już nie chcę rycerza ani giermka ani nikogo nie chcę w takim sensie o jakim mowa... Ale każdy chciałby dobrze wyglądać...

 

grusia, widziałam Cię w albumie i wyglądasz mi na baaaardzo wartościową osobę więc jak najbardziej wskazane jest abyś w siebie uwierzyła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grusia, widziałam Cię w albumie i wyglądasz mi na baaaardzo wartościową osobę więc jak najbardziej wskazane jest abyś w siebie uwierzyła

co to znaczy, że widziałaś mnie w albumie?

ja w siebie wierzę, na pokaz. na pokaz jestem naprawdę super. a jak płaczę to w samotności. o której masz wizytę? ja o 16.15.

 

to objaw jakiegoś zaburzenia emocjonalnego ....niestety nie jestem psychiatrą więc sie nie wypowiem. Ale napewno to coś ma jakieś swoje podłoże ...dobry lekarz + terapia powinny sie szybko z tym rozprawić.

mam nadzieję. naprawdę wielką nadzieję. że dobry lekarz i terapia mnie choć trochę naprawi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_Beznadzieja, dobra....ja ujme to inaczej ...ja lubię kobiety przy kości ... o i kilku moich kumpli też.

Faceci lubia patrzeć na takie "lalki barbie" tylko po to żeby se popatrzeć ale jako żony / kochanki wybieraja takie własnie przy kości .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grusia, jestem kretynem i widziałam kogoś innego o podobnym nicku w "Ludzie w forum". Wybacz... ale Twój avatar mówi mi to samo :D

Lekarza mam na 19 więc najpierw Ty kochana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grusia, jestem kretynem i widziałam kogoś innego o podobnym nicku w "Ludzie w forum". Wybacz... ale Twój avatar mówi mi to samo :D

Lekarza mam na 19 więc najpierw Ty kochana...

wybaczam :yeah: , pewnie na dniach i tak 'ujawnię' swój profil na fejsie :P

ps. avatar jest z google grafika :P będę pierwsza. dam znać.. OMG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak wstydzę swojej facjaty że chyba się nie przemogę :/ Nie wiem czemu ale kiedyś nie czułam się aż taka brzydka... może byłam ładniejsza? nie wiem sama ale nienawidzę lustra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja do swojej twarzy nic w sumie nie mam. nie lubię jej z profilu, ale też rzadko ją tak oglądam.

idę spać. jutro kolejny ciężki dzień... spotkanie z byłym w sprawie długów.. muszę być twarda, a jestem 'mientka'.

musze pospać -

spotkanie dopiero po formule, bo 'on musi obejrzec'... jeszcze tu zajrzę jutro napewno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allah, no to muszę poznać Ciebie i Twoich kolegów żeby się dowartościować ;D

Na "Ludzie z forum"kiedyś się wrzucę ale nie za prędko raczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak wstydzę swojej facjaty że chyba się nie przemogę :/ Nie wiem czemu ale kiedyś nie czułam się aż taka brzydka... może byłam ładniejsza? nie wiem sama ale nienawidzę lustra

To objaw depresji

 

Ja nie potrafię nic znaleźć w sobie pozytywnego ani z wyglądu ani z charakteru

Kiedyś lubiłam się stroić,malować nawet jak miałam depresje,ale utyłam i nic mi się nie chce bo i tak wyglądam obrzydliwie.

Unikam luster szerokim łukiem.Mam problem żeby się rozebrać do mycia,ale to nie tylko chyba depresji,ale i ed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, W moim lustrze mieszka taki potwór który na głowę bije Bazyliszka i Meduzę :cry:

 

Ka_Po, są przecież stojące lustra za którymi może stanąć inna osoba heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×