Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hazard


Gość Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

poświęcając czas grze na rynkach kapitałowych człowiek nie uczy się żadnej umiejętności, którą mógłby w razie czego wykorzystać w pracy na etacie.

To o czym piszesz to analiza techniczna, której znajomość jest potrzebna do inwestycji krótkoterminowych i to rzeczywiście pewnie do niczego innego się nie przyda. Natomiast analiza fundamentalna to cała makroekonomia w przypadku walut, surowców i akcji, a w przypadku tylko akcji dochodzi Ci jeszcze umiejętność analizy i interpretacji raportów księgowych. A to się może przydać w niejednej pracy. Poza tym myślę, że nie ma czegoś takiego jak "wiedza niepotrzebna", bo jeśli nawet jakaś wiedza czy umiejętność pozornie są nieprzydatne to bardzo często otwierają drogę do kolejnych etapów. Ileż rzeczy uczymy się w całym procesie edukacji, które pozornie nam są w życiu do niczego niepotrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w salonie,akurat jakiś koleś odszedł od automatu na którym ja niczym prędko wylądowałem,wsunąłem 2 dyszki ustawiłem stawke 50/1pkt.=2gr. po kilku kliknięciach wysypało pare winogron,i arbuzów wypłaciłem 40 na +razem 60. :great: ...i korci mnie dzsiaj,żeby grać ale wytrzymuje chyba zaspokoiłem głod na miesiąc może dwa.Acha a staż mam kilkuletni w tej dziedzinie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ch$@#j strzelił całą abstynencję wczoraj. :( Przed chwilą się umówiłem na terapię odwykową. Będzie trwać pół roku, 2 razy w tygodniu spotkania.

Ostatnią nadzieję w tym widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak farciaż jestes ...mam znajomego który całe życie przegrał ....i został sam, mieszka w garażu i scigaja go wszystkie banki siwata i wszystkie firmy windykacyjne.

Trzym sie chłopoku... upewni sie tylko czy w drodze na terapie nie ma zadnych salonów z automatami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno się upewnię ;) . Ogólnie grupa terapeutyczna jest dla wszystkich tzn. z alkoholikami, narkomanami itd... Każde uzależnienie ma ten sam schemat, tylko środek i konsekwencje (destrukcja jako wspólny mianownik) są inne. Za tydzień mam 1 konsultację. Dam znać jak to idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, no a miałeś chłopie złe chwile ostatnio... ale co tam ...dasz radę. Kurna nie ma lipy (jak to Burnejka gada) :) Jakby co to pisz.....jak bedziesz chciał żeby Ci przyjechać przyjebać na odmulenie to tez pisz .... damy radę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allah, Przyjebać to bym przyjebał, ale wiesz co :mrgreen:

Dostałem ultimatum od rodzinki. Jeszcze jeden ciąg i nie mam co liczyć na jakiekolwiek wsparcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nawet nie znam zasad i w zasadzie dzięki Wam nie próbuje ich poznać.. chociaż w UK troche kasy przewaliłem ....ale te ich automaty na 1 pensówki to nie hazard a zabawa ....a do tych prawdziwych nie wchodziłem bo jak pisałem nie znam zasad.

Lubie Holdemka w sieci ale tylko na darmowych stołach ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wygrałem 100 złotych polskich z NBP z podpisem Balcerowicza... w Totolotka tak ze 2 lata temu. Kupiłem se za to wiadomosci wedakrskie i chba jeszcze dwie gazety wedkarskie .....a resztę przechulałem ....nawet nie wiem na co :)

 

paradoksy zadrości bo nic nie wygrała :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×