Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

ty zaczęłaś pierwsza!...sobie powinnaś wysłać ostrzeżenie to ty przeginasz!...ja ci odpisałam w takim samym stylu jak ty mi!...ty się mnie czepiasz!..i nie wiadomo o co...z kosmosu jakieś teksty bierzesz...!...więc jak miałam zareagować!...to już jest nie do wytrzymania to twoje bezczelne wymądrzanie się :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ritka7x, beszczelna to jesteś Ty.

piszesz, a potem sama sobie zaprzeczasz i dziwisz się, ze ktoś zwrócił uwagę na wypisywanie głupot.

ktoś tu ma problem z przyjmowaniem krytyki.

ja nikogo nie obraziłam - nie napisałam że masz dupę zamiast buzi. :roll: i skończ już ten temat,bo to żałosne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty pierwsza użyłaś niemiłych słów w stosunku do mnie i sama wiesz,że się mnie czepiasz...i to jeszcze chamsko...umiem przyjmować krytykę jeśli ona ma jakiś sens... a Ty mnie skrytykowałaś za to,że odstawiłam Zomiren po 11 dniach...i mówisz,że dlatego,że mi dupa spuchła..cooo?....co to w ogóle jest?... czy to jest miłe wyrażenie?...a tak apropo to nie odstawiłam go,że mi buzia spuchła bo mi już i tak przestała puchnąć,tylko dlatego bo on uzaleznia i mnie otumaniał!...rozumiesz!...i mówisz że powiedziałam to czego w ogóle nie powiedziałam!...to jakiś paradoks :mrgreen: ...więc naucz się pierwsze krytykować,abym mogła przyjąć Twoją krytykę ok?...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem porządną wypłatę, jutro idę po nowego laptopa, a mimo to jestem WŚCIEKŁY JAK CHOLERA!!!!!!!! Clony nie pomogły. No normalnie aż mnie roznosi, pozostaje spacyfikować się dużą dawką Ketrelu...mam ochotę rozpierdzielić wszystko i wszystkich dookoła siekierą. I tak mam od samego rana. Bo matka mnie wkurwiła i nie może mi normalnie do tej pory przejść, tak się zagotowałem. Mnie to teraz normalnie byłoby najlepiej w pasy zapiąć i przywalić w dupę 350 mg Klozapolu...

 

 

Rafale? Ostatnio często wpadasz w takie stany wściekłości! Kurcze...co się dzieje?

Będziesz miał nowego laptopka....to powód do radości.

Kupujesz białego? :D Wstaw fotę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciężko.Siostra z mężem przyjeżdżają których się boję i siostrzenica którą będę musiała trochę się zająć (piszę trochę bo ma 6 lat i nie potrzebuje już tak opieki,pilnowania,ale zainteresowania,zabawy z nią tak).

Dodatkowo muszę więcej psiaków pilnować.

Zobaczymy co będzie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha...no raczej też nie będę ryzykować,też z tego względu że po tym odstawieniu czuję się taka zaspana i napięta bardziej i w złym nastroju,ale siorka mnie wyciąga z kumpelami więc chyba z nimi gdzieś się wybiorę dzisiaj...nie będe się w domu zamartwiać,może mi się humor przy nich poprawi...a wiecie może ile trwa takie typowo złe samopoczucie po odstawieniu Zomirenu?...zanaczam że brałam go 11 dni po 3x25mg...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie zbieram się na impreze chociaż jeste po odstawieniu Zomirenu,praktycznie od rana czułam się tragicznie,ale teraz już mi coś przeszło troszkę...mam nadzieję,że będzie dobrze na imprezce..bo jak mnie nerwy większe dopadną to będę chciała coś%...ale mam nadzieję że jakoś dam radę bez%..i że będzie nawet ok..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×