Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurwia mnie to,że jestem tępy i robie debilne rzeczy,potem ludzie se o mnie myślą,że jestem psychiczny bo robie te rzeczy,a ja robię te rzeczy po prostu bo kogoś lubię.Jestem natrętny jak chuj w tym co robię,bo obiecuje sobie ciągle,że przestane być zbyt miły dla ludzi....ale chuj znów robie to samo,i narażam się na śmieszność i uznanie bycia wariatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, to nie ty jesteś tępy tylko ci którzy uznają Cię za śmiesznego lub wariata 8)

 

-- 05 maja 2011, 19:50 --

 

Mnie jeszcze wkurza to że jutro muszę jechać do Gdańska na uczelnię załatwiać to co zawaliłam a między oczami wywaliło mi takiego syfola, że wyglądam jakby mi obcy z głowy wychodził... poczucie własnej wartości znowu w dół ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, Darek, ja nie uważam,że narażasz się na śmieszność. Czasem sobie myślę,że to Ty w taki sposób o sobie myślisz! Masz dobre serduszko.

 

A mnie wkurza....dużo spraw i rzeczy...takich niepozałatwianych i nie zapiętych na ostatni guzik :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah, masz normalnie umowę o pracę/zlecenie u niego?

Może pogadaj sobie z nim inaczej.... :roll: Nie wiem, nie miałam nigdy sytuacji, żeby wynagrodzenie tak przychodziło...

Najlepiej z banku - za październik dostawałam prawie w grudniu - 20-25 listopada :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah ja z moim mężem również byłam w irlandii-cudowny kraj:)na szczęście mój mąż pracował u irlandczyka i wypłate miał co do centa zawsze pod koniec tygodnia:) a co do polaków za granicą to w 100% się z tobą zgadzam.z polakami za granicą można sie piwa napić ale nie wchodzić w żadne biznesy.z tego co wiem to nasi znajomi teraz żyją z irlandzkiego zasiłku i mają jak u pana boga za piecem!;/ a ja mam zasiłek na dwujke dzieci w sumie 150 zł. :why: i to mnie cholernie wkurza!!!!!!!!!!! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×