Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy jestem aseksualny ?


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

detektywmonk, w opisie na portalu randkowym skupiasz się na swoich pozytywnych cechach, opisujesz swoje zainteresowania i typ partnerki jakiej szukasz. Po prostu pomijasz negatywy, bo każdy ma ich masę. Musisz umieć się dobrze promować. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie umiem kłamać :mrgreen: taki już jestem .Piszecie,że pieniądze są mało ważne , ale ja wiem ,że nie prawda . jaka kobieta chcę żyć z facetem co od 6 lat nosi ten sam sweter , bo nie ma 100 złoty by sobie nowy kupić . Jaka kobieta chcę faceta co nie zaprosi ją na kawę , bo kawa jest droga . Ten kto ma pieniądze , tego nigdy nie zrozumie . Teraz ma pustkę w portfelu ,renta będzie dopiero 15. Mama jest było pielęgniarką . Musi dorabiać , bo czasem nie ma w domu przez parę dni, pieniędzy na jedzenie . Wiedź proszę nie kaszcie mi kupować ciuchów za 300 złoty by fajnie wyglądać . Nawet 3 złote na skarpetkę to dla mnie majątek . A jaka kobieta chcę tak żyć , co ? Ja nie zapewnię luksów . Chyba ,że któraś chcę jeść na obiad jajecznicę z ziemniakami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna praca co mi dają to miotła . Nikt nie zatrudni kogoś , kto matury nie ma .

 

-- 06 maja 2011, 14:42 --

 

Po za tym nie chodzi o pracę , tylko o kobietę .

To zrób maturę....... poza tym praca przy miotle to też żaden wstyd...a jeśłi chodzi o drugą część posta to nawet nie wiesz jak coś takiego jak praca wpływa na podniesienie własnej wiary w siebie a co za tym idzie atrakcyjności.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady ;) nie musi od razu szukać na portalach dla niepełnosprawnych... :P

na pewno jest masa takich kobiet podobnych do niego w jakimś stopniu... :P

A jeśli chodzi o sympatię to podesłał bym ci kogoś kto by się na pewno zainteresował ale ciężko byś z nią miał :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×