Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

dzień rozpoczęłam od zjedzenia dwóch bułek i 5 lub 6 kanapek z nutellą.

ale nie. nie wyrzygałam.

Podziwiam ja nierzygam ale po takiej ilości nutelli napewno bym to zrobił :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

też miałam bulimie i wiem, że takie uwagi bolą i napędzają :evil:

 

A mój dzisiejszy dzień "uczczę" octem bo mam ochotę się niszczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstałam przed 6, wypiłam wodę, zjadłam śniadanie na 160kcal i rozpoczynam kolejny dzień nicnierobienia. wieczorem mnie szlag trafiał z bliżej nieokreślonego powodu, więc wzięłam jakieś tabletki ojca, które zostały z czasów, kiedy to udawał, że się leczy, a wyrzucał lekarstwa. cloaxil i atarax. spodziewałam się cudów chyba, jakiejś małej fazy, otępienia chociaż. a tu nic.

jako że na wadzę ponad 0,5kg więcej utrzymuje się już od tygodnia, mam zawalone jelita i zjechany żołądek, który daje mi się juz trzeci dzień we znaki, dziś mam zamiar zjeść w końcu normalnie 5 zdrowych posiłków i nie zrzygać się. poza tym w niecałe 24h wchłonęłam praktycznie całą zawartość słoika z nutellą, więc mówię dość i nie kupuje następnego. z 11 czekolad została jedna, ale nie. nie tknę jej. ostatniego z 9 batonów dałam mamie, żeby go czasem nie zeżreć, bo jak bym zjadła, to by się posypało. obawiam się jedynie chleba, sera żółtego, konserw rybnych, pudełka merci, zupek chińskich.. no i zapomniałabym o tych kilku batonach musli.. ach.. no i mam iść po zakupy, więc obawiam się wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NoOneLivesForever - nie grozi Ci żadna kara za to, ze wymienisz prawko po terminie, poprostu nie będziesz mógł jeździć autem dopóki nie zrobisz nowego dokumentu, bo jakby złapała Cię policia(na przeterminowanym) to niestety dla nich to tak jakbyś nie miał prawka. A co do badań to nie wiem czy teraz będzie tak łatwo wymienić na bezterminowe...bo oni wszytsko mają w bazie i wydają prawko na podstawie poprzednich dokumentów pomimo, że złożysz nowe(nr prawka zawsze jest ten sam), chyba ze im udowodnisz ze juz nie jesteś chory. BTW najlepiej sie nie przyznawać do niczego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasnąłem ok 3 nad ranem. Wstałem ok 9 rano... Kręgosłup boli bardziej niż wczoraj... jak wytrzymam

w pracy to będzie dobrze... :roll: teraz jadę na warsztat do kumpla na 12.30 mam terapię i od razy po terapii do pracy :roll:

ciężki dzień mnie dziś czeka niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że wcale nie mam tego Crohna, że nie wiadomo, co mam i powinnam pójść na oddział gastrologiczny.

Już mi chirurg chciał dać skierowanie.

Mam tego dość, dalej nic nie wiem.

 

Na terapii za to było fajnie, robiłyśmy ćwiczenia relaksujące, jogo-podobne.

no to ładne jajca.

Kasia, może idź na ten oddział. Tyle już przeszłaś - chyba warto W KOŃCU wiedzieć co to za ustrojstwo paskudne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijam fakt, że jeśli "rzekomo" spuchnięta twarz czy co tam, problemy z przemianą materii ( której nie miałaś prawa po 2 tygodniach zauważyć) jest jedyną przyczyną odstawiania leku to zastanawia mnie po co zaczynałaś go brać, skoro tak błahe powody sprawiają, ze odstawiasz i umiesz się bez niego obejść........

 

paradoksy, dobrze, ze odstawiła i tak z tego co pisała brała tylko alprazolam...a co to za lek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś mam większe napięcie...pewnie dlatego bo odstawiłam dzisiaj Zomiren...;/...musze poczekać aż to przejdzie...

 

czy ja mówię,że temu przestałam brać!...do hua no masakra!...DUPE zamiast buzi to masz ty!...swoje kompleksy lecz gdzie indziej!...

:lol:

 

za tekst o dupie zamiast buzi masz ostrzeżenie.

naucz się pisać. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×