Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znaki zodiaku ;) Które najbardziej podatne na depresję ?


Margolka

Rekomendowane odpowiedzi

nichce mi się wierzyć że określony znak zodiaku ma podatność na depresję.... większość spraw zaczyna się w dzieciństwie, relacje między rodzicami i cała masa innych....

 

 

a horoskop to sidła szatana....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

flirtatious like aerias (pisownia zawsze mi ucieka) :smile:

malo mam cech typowego barana.oprócz uporu i ognistego temperamentu to chyba nic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bykiem :) Ale nie do konca typowym. Juz pisalam kiedys dlaczego - znak solarny (a wiec znak zodiaku jaki wszyscy znaja) to niepelny obraz astrologiczny. Pelny otrzymujemy wyliczajac jakie mamy znaki zodiaku w poszczegolnych planetach i w ksiezycu a nie tylko w sloncu :)

Tym samym jestem bykiem ze znaczacymi nalecialosciami barana, lwa i wagi i to sie zgadza:)

A sklonnosci do depresji zupelnie nie mam, do nerwicy za to tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, no jasne,ze tak :mrgreen: ^^

Wiola, no wiem, ze trudno, bo to proba sil, jesli chodzi o upor, ale jakie lwy, wszystkie jakie znam, sa pelne zycia, uczuciowe, wesole, lojalne, szczere. Mozna ten upor zniesc jakos, jesli na drugiej szali stoja takie cechy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam, Raki sa najlepsiejsze bo: "Urodzeni w znaku Raka obdarzeni są dużą wrażliwością zmysłową, dobrą pamięcią. Rak to uosobienie łagodności i uczuciowości. Nikt tak nie zadba i zatroszczy o dom i swoją rodzinę, jak on. W domu czuje się bezpiecznie. Ceni tradycję rodzinną i wspomnienia minionych lat. Ma rozwiniętą wyobraźnię i potrafi wnikliwie obserwować. Szybko wczuwa się w położenie i sprawy innych ludzi. Lubi pomagać, dawać, pocieszać. Ma dobrze rozwinięte poczucie sprawiedliwości. Szanuje cudze poglądy, ale nie znosi przejawów chamstwa i brutalności.

 

Posiada duże talenty artystyczne, medialne. Trudno jest się z nim zaprzyjaźnić, gdyż jest bardzo nieufny. We wszystkim wietrzy podstęp i wszystko widzi w czarnych barwach. Zrozumieć jego myśli i uczucia jest bardzo trudno. Dręczy go ciągły niepokój i obawa przed ujawnieniem swoich słabych stron. Charakter ma niestały, dlatego dużo cierpi. Znając własne siły i możliwości potrafi być mściwy i bezwzględny. Łatwo się obraża i długo pamięta."

 

mężczyzna - rak:

 

Pan Rak koniecznie powinien założyć rodzinę. Jeśli do trzydziestki nie znajdzie żony i nie spłodzi dzieci, to zdziwaczeje i resztę życia spędzi w stanie kawalerskim. Każda kobieta, która ma zamiar związać się z Rakiem, musi zdawać sobie sprawę, że zawsze będzie konkurowała z jego rodzicielką. Pamiętaj także, że zawsze będzie się starał zapewnić wygodę i bezpieczeństwo swoim rodzicom i rodzeństwu. Jeśli tylko jesteś w stanie żyć w zgodzie z jego rodzina, możesz być z nim bardzo szczęśliwa. Będzie dobrym mężem, ojcem, czułym i wrażliwym kochankiem.

No i sie zgadza, zwlaszcza z tym kochankiem buehehehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×