Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Sabaidee ech, gdyby W-wa była bliżej Bydgoszczy ;) bo się bawię w fotomodeling. :smile:

 

 

wkurza mnie samotność. lubię być sama, ale nie samotna. Wkurza mnie świadomość, że nie mam wyboru, że nawet jakbym chciała to nie mam do kogo się przytulić, wyżalić or whatever.

 

to z "wkurza mnie" na dziś. poza tym za dużo tego, by wymieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno...może za wiele oczekuję np."nie martw się..." albo coś w tym stylu. :-|

 

Naprawdę lubisz, jak ludzie Ci mówią "nie martw się"..?

 

Bo ja nie znoszę, mnie to z kolei wkurza strasznie i przygnębia.

Czuję się wtedy odrzucona, powierzchownie potraktowana, bo czuję wtedy, że tej osoby nie obchodzą powody, dla których jestem wkurzona i smutna, nie pyta o nie. Za to zabrania mi się martwić, gdy mam ku temu powody. To tak samo wkurzające jak "Uśmiechnij się", "Nie smuć się". Tragedia. Nie lubię, jak ktoś mi zakazuje coś czuć i zamiast ze mną porozmawiać o moich zmartwieniach - każe mi się nie martwić. Ja takie gadanie rozumiem jako dbanie o swój nastrój de facto - "osoba zmartwione i smutne są takie męczące, a jak powiem "nie martw się" to zarazem zatkam jej usta, no i będę mieć też lepszy nastrój jako "pocieszyciel". Choć zazwyczaj świadomie taka osoba uważa, że jest empatyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naranja, ja całkowicie się z Tobą zgadzam.

jeszcze nie znoszę jak ludzie mówią, że "rozumieją", gdy na pewno tak nie jest. Przypuśćmy, opowiadam komuś o swojej chorobie, kto nie miał nigdy takich problemów i jedyną odpowiedzią, na jaką tę osobę stać to "mhm rozumiem..." już bym wolała, "niestety nie rozumiem jak to jest, ale wspieram cię/możesz mi powiedzieć wszystko" czy cokolwiek.

 

ech, nakręciłam się wrrr ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie Pan Reklama!!!!!!!

Was nie?

 

Piszę o moich trudach, dołach, które mam od lat, a tu proszę: Pan reklama poleca książeczkę, jak pozbyć się depresji. Nosz... madafakaku*wamać :evil::evil::evil:

(Pomijając to, że znam tę książkę powyżej i jest beznadziejna).

 

Nie da się go pozbyć stąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@naranja

Jest jedna rzecz, która wkurza mnie bardziej, jak ktoś mówi, nie użalaj się, gdy ja przez całe życie udawałem, tłumiłem i robiłem dobre wrażenie, a jak już udało mi się przełamać się, to usłyszenie takiego komentarza jest jak najwyższa forma zdrady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałam, słyszałam ponoć śnieżek i mrozik był :twisted: A mnie wkurza koniec laby :D

Najgorsze w tym są dwie rzeczy raz to moje lenistwo bo mi się nie chciało wstawić samochodu do garażu. Dwa to że najpierw padał deszcz i to woda najpierw przymarzła ,oczywiście skrobaczka jak to w MAJU była na wierzchu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że zawsze jak się już zdecyduję / odważę ruszyć z domu gdzieś dalej to już w autobusie jakaś babcia w moherowym berecie mnie tak zirytuje że mam ochotę wracać do domu... i jak tu się aktywizować?? :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, jak mam olać taką, jak stoi nade mną i sapie na cały autobus, mając na celu to żebym jej ustąpiła siedziska rzecz jasna? brrrrr pretensjonalność też mnie wkurza :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, jak mam olać taką, jak stoi nade mną i sapie na cały autobus, mając na celu to żebym jej ustąpiła siedziska rzecz jasna? brrrrr pretensjonalność też mnie wkurza :x

 

kup sobie słuchawki do mp3, mogą być same, bez mp3 - ona zaczyna gadać, a Ty zakładasz na uszy - mina jej zrzędnie i skończy gdakanie :mrgreen:

 

niedługo mi bateria padnie - co ja będę bez prądu robić?? :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×