Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

uwielbiam lody bo wtedy można się poczuć jakby miało się 10 lat:)i wyobrazić sobie te oczekiwanie na to aż mama wyciągnie z portmonetki drobne i zapyta "kochanie jaki smak wybierasz":)

 

lubisz słuchać deszczu pukającego w szybę twojego okna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czujesz się wspaniale?

 

Nie, tak tragicznie nie było od dawna.

Dzisiaj tak na poważnie próbowałam... .......... .........

I nie wiem, co mnie powstrzymało.

Nadzieja..? Żal siebie..? Lęk..? Litość...?

 

Czy miałeś kiedyś próbę "s"? Co teraz myślisz o niej (z perspektywy czasu)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie miałam. naranja Po co próbowałaś :/ Czy to na pewno jest to czego chcesz, może jednak wewnątrz chcesz czegoś innego i nie możesz tego dostać. Zresztą nie mam co filozofować, serio to nie znam się na tym. Ale martwię się że próbowałaś. Nie znam cię, chodzisz gdzieś na jakąś terapię ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie miałam. naranja Po co próbowałaś :/ Czy to na pewno jest to czego chcesz

 

Oczywiście, że NIE!

Pragnę być szczęśliwa, radosna, podróżować, żyć normalnie. Tylko mi się od lat nie udaje :(

Cierpienie przekroczyło moją wytrzymałość. Bardzo mocno.

A nic nie pomagało. Leczenie od lat, terapie.

Straciłam tez nadzieję, że ktoś mi pomoże.

Takiego stanu, jak dziś, nie życzyłabym nawet najgorszemu wrogowi...

 

Ps. Do kolegi pod spodem:

Nie oceniaj tak powierzchownie. To nie głupota, ludzie nie podejmują prób samobójczych z głupoty! Ale wtedy, gdy wewnętrzny ból kilkukrotnie przekracza psychiczne możliwości poradzenia sobie z nim, a różne sposoby (od lat) zawodzą. Życzę Ci, aby taki stan i kryzys samobójczy nigdy przenigdy Cię nie spotkał. Ja kiedyś myślałam, że "s" to wyraz tchórzostwa - a myślałam tak, bo miałam za małą wyobraźnię na temat, JAKIE stany psychiczne mogą nawiedzić człowieka.. Depresja przy tym to pikuś :( A walczę już długo.

 

Nie znam cię, chodzisz gdzieś na jakąś terapię ?

 

Obecnie nie. Ostatni terapeuta najpierw mnie pouczał, moralizował, oskarżał, straszył, a w końcu zrezygnował z leczenia mnie i zostawił na lodzie. Trudno mi teraz zaufać komuś. Jestem w trakcie kwalifikacji na 7f, czekam na ostatnią konsultację, ale po prostu dzisiejszy stan spowodował, ze zwariowałam z rozpaczy, stwierdziłam, że nawet godziny kolejnej nie wytrzymam i... no, ale żyję. Boże, przecież ja nie zasłużyłam na to, aby tak cierpieć. Nikt nie zasłużył. Cholerny świat.

 

Bardzo przepraszam adminów za offtop. Ale zapytana - odpowiedziałam.

 

Czy u was też jest taka ciulowa pogoda?

 

Taka, jaką lubię (serio): ponuro i deszcz.

 

Dlaczego ludziom jest tak łatwo powierzchownie oceniać innych? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×