Skocz do zawartości
Nerwica.com

Osama Bin Laden zabity


Gość uzytkownik

Rekomendowane odpowiedzi

widzę, że tu sami spece od konstrukcji budynków, jak nie lekarze, jak nie bioenergoterapeuci, to konstruktorzy wieżowców z Nowego Jorku :mrgreen:
Bo każdy Polak zna się na piłce nożnej, lotnictwie, konstrukcji samolotów Tupolew i psychologii, aaa i najważniejsze, na polityce globalnej i krajowej, a co, taki wykształcony mamy naród. :mrgreen:

 

Ja już nie oglądam TV od kilku miesięcy, nie wiem komu wierzyć, mam to gdzieś, wszyscy kłamią tak, żeby osiągnąć własne cele, pamiętacie jak skończyła się afera z pandemią świńskiej grypy, nie przypominam sobie, żeby ci ludzie poszli pod sąd, a informacje, że ta pandemia była ściemą zaraz uciszono, a prawie rok straszyli, w każdym dzienniku codziennie była informacja o grypie, dziś już mało kto pamięta o świńskiej grypie, a Osama, kto go tam wie, mówią nam to co chcą, możemy wierzyć, albo nie wierzyć, nie wiemy, czy to pewne informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

pamiętacie jak skończyła się afera z pandemią świńskiej grypy, nie przypominam sobie, żeby ci ludzie poszli pod sąd, a informacje, że ta pandemia była ściemą zaraz uciszono, a prawie rok straszyli, w każdym dzienniku codziennie była informacja o grypie, dziś już mało kto pamięta o świńskiej grypie.

 

na to tez mam odpowiedz: [videoyoutube=qnwgCfx-jOE][/videoyoutube]wlasciwie to D. Icke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że tu sami spece od konstrukcji budynków, jak nie lekarze, jak nie bioenergoterapeuci, to konstruktorzy wieżowców z Nowego Jorku :mrgreen:

 

oj tam, Kasiu... :P ja tam uważam, że dociekliwość popłaca. :twisted:

 

myślę, że poprzez dociekliwość można se nieźle dać nawkręcać różnych teorii manipulujących półprawdami.

a ja nie dam sobą manipulować. do wszystkiego należy podchodzić z odrobiną dystansu i zdrowego rozsądku.

pewnie, że całej prawdy o różnych rzeczach się nigdy nie dowiemy, ale jak powiedziałam - teorie spiskowe mnie nie kręcą.

 

zresztą jak od Osamy przeszliśmy do świńskiej grypy, to za chwilę wrócimy do Smoleńska :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukali go 10 lat i po tym jak znaleźli i zabili wyrzucili za burtę, bo żadne państwo nie chciało go pochować, hmm, brzmi rozsądnie. :smile:

@Dysphorian

Tego Icke'a widziałem kiedyś jak opowiadał o jaszczurach z kosmosu, czy czymś takim, więc wolę go już nie słuchać. Nie jestem do końca pewny, ale na 90% to był on.

@Korba

Please, porozmawiajmy o Smoleńskuu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NoOneLivesForever, Tak to on hehehe. Wlasciwie gdyby nie ten szczegol to uznalbym go za batdzo wiarygodnego, jednak mimo wszystko jego argumenty maja to do siebie, ze latwo je sprawdzic i zweryfikowac i w wielu przypadkach gosc ma poprostu racje, pomijajac jaszczury-w to nie uwierze ni ma bata :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m_antoinette, po to zeby wzroslo morale wsrod tych, ktorzy rzekomo walcza z teroryzmem i stlumic glosy mowiace o ewentualnym wycofaniu sie z tego przedsiewziecia. Skoro sa "efekty" to znaczy ze jestesmy skuteczni. Pozatym jak juz pisalem, tuz po ogloszeniu wiadomosci wzrosl kurs dolara 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś na pewno.

NoOneLivesForever, co do Smoleńska to przecież wiadomo, że to był zamach i stoją za nim Tusk z Putinem!
Jasne, że Putin, bo mu się te oczka tak świecą, yhy, happyyes.gif

Kończę z tym tematem, :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, :mrgreen: Piszę, że kończę, bo jakbym nie napisał, to bym tu jeszcze wchodził - uzależnienie od pisania, a muszę pracować, a nie marnować czas. Te głupie teorie spiskowe wciągają, a pożytku z nich żadnego. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ach..... czerpanie wiedzy z youtuba i te cudowne teorie, którymi się nakręcacie.

 

ja, w przeciwieństwie do Was, umiem wypośrodkować. wiem, że wszystko co podają oficjele, to na pewno nie jest cała prawda.

ale co - mają wysłać do Was specjalną poufną informację? przysłać Wam na nerwica.com ciało Bin Ladena abyście mogli orzec, czy to on? bahahahaha :mrgreen:

nie wkręcam się, skoro nie mam monopolu na rację. ale trochę liznęłam tych tematów na studiach, pracowałam jako dziennikarz, znam człowieka, który odbył kilkanaście podróży do Afganistanu - on mnie nauczył trzeźwego myślenia.

nie znamy całej prawdy i nigdy jej nie poznamy, ale też nie wszystko jest kłamstwem.

 

pytam się, czy również Stany stoją za atakami w Madrycie, Londynie, na Bali? brak odpowiedzi, bo nie było nic o tym na youtube ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×