Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy jestem aseksualny ?


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

a Twój temat to tylko ględzenie, i zero działania.

Hehe w tym to akurat jest do mnie podobny Basiu :mrgreen:

Jezus Mario, weź się człowieku zlituj wreszcie nad sobą samym! Przecież jak się czyta co Ty sam o sobie wypisujesz, to nawet meduza nie chciałaby z Tobą żadnego kontaktu! Żalisz się, popłakujesz nad sobą, ludzie Ci piszą a Ty jak beton, wciąż dalej swoje jaki to jesteś beznadziejny, nic nie umiesz, na niczym się nie znasz, nic Cię nie interesuje. No po prostu ręce i nogi opadają a głowa urywa się i toczy w dół po schodach. Ogarnij się wreszcie, zrób coś dla siebie, mamy tutaj temat- rzekę z którego jak do tej pory NIC nie wynikło! Jak długo zamierzasz trwać w takiej koszmarnej beznadziei? En Garde!

Jezus Maria!Normalnie jak byś pisał do mnie:O.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, każdy pies ma swój dzień ;)

 

1. Pewność siebie - paroksetyna

2. Zwiększyć libido - agoniści dopaminy, bupropion itp.

3. Dobre ciuchy

4. Zestaw na podryw: Propranolol + klonazepam/alprazolam + piwko

 

 

O ile lekarz pozwoli ;)

 

Pamiętaj: Im więcej prób, tym większa szansa na udany podryw. Sympatia, imprezy w dużym mieście, kółka zainteresowań itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektyw ty na sile sie po prostu pchasz.Zalezy ci na seksie za 150zl masz taka niunie i mozesz z nia robic co chcesz przez godzine nawet gadac o ksiazkach.Pozatym jestes wolny i to jest plus.Sobie pojde tu i tam i jest gitara i jestem uzalezniony.Jeszcze ciebie jakas baba rzuci i sie zalamiesz.Szczerze jezeli ksiezniczki z bajki szukasz to jej nie znajdziesz chlopie to jest Polska!!!

 

-- 01 maja 2011, 16:07 --

 

i raczej nie jestem uzalezniony i jest spokoj,pozatym trzeba miec kase

 

-- 01 maja 2011, 16:10 --

 

pozatym Bog ci wynagroci w niebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

specjal, no ale wyobraż sobie ,że autor nie mieszka w otoczeniu gdzie burdel na burdelu i mniemam ,że dosyć w małym miasteczku. :lol::lol:

Poczytaj cały wątek. Tylko net mu pozostaje lub na upartego jakaś z jego otoczenia. ale to trzeba zabiegać o kobietę . Na gotowe to nic nie ma . :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, każdy pies ma swój dzień ;)

 

1. Pewność siebie - paroksetyna

2. Zwiększyć libido - agoniści dopaminy, bupropion itp.

4. Zestaw na podryw: Propranolol + klonazepam/alprazolam + piwko

 

Zlituj się nad chłopakiem, przecież po takiej miksturze to mu raczej nie stanie, a nawet jeśli - to zaśnie prędzej niż dojdzie :roll::smile:

 

-- 01 maja 2011, 19:57 --

 

Jezus Mario, weź się człowieku zlituj wreszcie nad sobą samym! Przecież jak się czyta co Ty sam o sobie wypisujesz, to nawet meduza nie chciałaby z Tobą żadnego kontaktu!

 

Ja mu to samo pisałam. Że z jednej strony chce seksu, a z drugiej sam od siebie odpycha kobiety prezentując się w niekorzystnym świetle (przede wszystkim przed samym sobą).

Po coś mu to służy. Boi się chłopak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4. Zestaw na podryw: Propranolol + klonazepam/alprazolam + piwko

 

 

O ile lekarz pozwoli ;)

Ja Cię bardzo proszę, nie wypisuj takich rzeczy... :roll: Zestaw tych substancji ma być niby "zestawem na podryw"? Pierwsze słyszę... Btw. nigdy w życiu nie podobali mi się faceci, którzy byli pod wpływem środków odurzających i starali się "rżnąć gościa". detektywmonk, bądź sobą. Po prostu, całkowicie sobą. Nie dawaj sobą zawładnąć kompleksom i nie staraj się udawać kogoś, kim nie jesteś, nie rób nic na siłę... mówię Ci to, jestem kobietą, mnie odpychają sztuczne zachowania...

 

-- 01 maja 2011, 22:30 --

 

Właśnie , każda ma ochotę na związek z tym co ma pieniądze , ogromny testosteron i jest dowcipny . Ja nie jestem przebojowy , ani wesoły .

:zonk: Czemu masz takie stereotypowe i cyniczne spojrzenie na kobiety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, Darek, i co jeszcze??

Macie problem, bo byście chcieli gotowe. Nic samo nie przychodzi.

 

A nie, źle - samo tak, ale ile to jest warte? Najlepiej pójść na dziwki :roll::roll::roll::roll: i zażyć zestaw proszków przepisanych przez dr Adamo, specjalisty w dziedzicie psychiatrii oraz psychologii klinicznej :?

 

Szczerze jezeli ksiezniczki z bajki szukasz to jej nie znajdziesz chlopie to jest Polska!!!

 

Weź się puknij w łeb :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jestem, sorry wczoraj nie miałem czasu , oglądałem tvn24 transmisję z Watykanu . Mała prywata . Może to nie jest złe , by to kobieta wykonała krok, ja nie mam nic przeciwko temu . Konserwa nie jestem ,, jak kobieta pierwsza zaproponuję to czemu nie .Zresztą na spotkaniu już byłem , było fajnie i kto wie co dalej będzie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie, źle - samo tak, ale ile to jest warte? Najlepiej pójść na dziwki :roll: :roll: :roll: :roll: i zażyć zestaw proszków przepisanych przez dr Adamo, specjalisty w dziedzicie psychiatrii oraz psychologii klinicznej :?

Eee nie wiem jak oni,ale ja w życiu na dziwki bym nie poszedł,i nie brał zestawu zalecanego przez pana Adamo ;)

 

Muahahah jasna zrzucajcie na nas swoje niepowodzenia...w końcu wy tacy wspaniali, delikatni i uroczy a my krwiożercze istoty....

Wiesz Linko kobiety są zue :mrgreen:

 

Ot po prostu uważam,że wcale nie powinno być tak,że to facet musi wykonać ten "pierwszy krok".Co oczywiście nie znaczy,że facet ma siedzieć w domu i czekać na cud.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze jezeli ksiezniczki z bajki szukasz to jej nie znajdziesz chlopie to jest Polska!!!

 

I VICE VERSA.

 

Beznadziejni ci polscy mężczyźni - na dziwki chodzą, a jak już pójdą na niepłatne spotkanie z kobietą to prochy wcześniej biorą. Cóż - POLSKA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak sie na dupie siedzi i nic w tym celu nie robi....nic samo nie przyjdzie!

 

Dobra,w takim razie zasugerujmy może autorowi co ma robić,a on niech posłucha....No chociaż nie wiem,co tu się działo przez 20 stron,bo nie czytałem,może to już z nim przerabialiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×