Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie wiem co to moze byc


Himen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 16 lat od niedawna drecza mnie dziwne mysli.A w zasadzie wyobrazenia w glowie np wyobrazam sobie ze w scianie sa trupy i choc wiem ze to totalna abstrakcja to mysl wraca i caly czas musze sobie udowadniac ze to to nieprawda.Albo jakies inne abstrakcyjne mysli ktore sa totalnie abstrakcyjne np ze jakas rzecz w moim domu jest zrobiona z człowieka.Wiem ze tak nie jest bo przeciez to nie mozliwe i abstrakcyjne jednak caly czas musze siebie przekonywac ze wiem ze tak nie jest.To bardzo zawiłe i mnie nie pokoi proszę o pomoc co to moze byc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sobie to udowadniasz? Prowadzisz destrukcje pomieszczeń? :D

Być może NN. Idź do pedagoga porozmawiać, może Ciebie gdzieś dalej przekierują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udawadniam sobie to logicznym i racjonalnym mysleniem ;D

 

-- 01 maja 2011, 14:16 --

 

Najczesciej to jest takie wytlumaczenie Jak cos takiego wogole mi moze przychodzic do glowy przeciez to totalna abstrakcja i wiadomo ze tak nie jest i nie moze byc.

 

 

Chciałbym jeszcze dodac ze jestem osoba ktora sie wszystkim przejmuje i kolezanka mojej siostry ma schizofrenie i ostatnio przestała brac leki zobaczyłem ja w nienajlpeszym stanie i od tamtego czasu caly czas sobie musze udowadniac ze jestem normalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to właśnie "normalne", że wymyślasz sobie w głowie różne rzeczy, od tego w końcu ją mamy. ;) Wyluzuj się, zajmij się czymś, po prostu się tym nie przejmuj.

Poza tym - nie ma zdrowych, są tylko nieprzebadani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to właśnie "normalne", że wymyślasz sobie w głowie różne rzeczy, od tego w końcu ją mamy. ;) Wyluzuj się, zajmij się czymś, po prostu się tym nie przejmuj.

Poza tym - nie ma zdrowych, są tylko nieprzebadani.

 

Łatwo powiedzieć. U mnie to nie działało. Myśli rozbiły mi życie, nie mogłem się niczym zająć.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to właśnie "normalne", że wymyślasz sobie w głowie różne rzeczy, od tego w końcu ją mamy. ;) Wyluzuj się, zajmij się czymś, po prostu się tym nie przejmuj.

Poza tym - nie ma zdrowych, są tylko nieprzebadani.

nie jest to normalne, jeśli on to robi NATRĘTNIE i te myśli mu PRZESZKADZAJĄ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×