Skocz do zawartości
Nerwica.com

ALPRAZOLAM (Afobam, Alpragen, Alprazolam Aurovitas, Alprox, Neurol, Neurol SR, Xanax, Xanax SR, Zomiren, Zomiren SR)


magdalena

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

209 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      186
    • Nie
      22
    • Zaszkodził
      17


Rekomendowane odpowiedzi

po 0,25 jest cienko ze snem a to mój jeden z poważniejszych problemów, a całkiem bez benzo to jest powrót do tak znienawidzonego prze zemnie snu na czuwaniu i takiej fazy gdzie umysł mi się budzi pierwszy od ciała - masakra , mózg nie śpi a nie mogę się poruszyć jak sparaliżowany, i duży lęk,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jeszcze nie próbowałam ziołowych,ale myślę że byłyby raczej za słabe dla mnie, nie wiem...linka powiedz mi a hydroxyzyna na lęk to kiedy Ci zadziałała?...bo mnie od razu tak usypiała,że ciągle tylko ziewałam przez 5 dni,potem odstawiłam..

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze,ale najgorsze..albo może nienajgorsze jest to,że nawet jak czuję się źle wolę sama bez leków wytrzymać ten lęk,mam straszne opory przed wzięciem jakiejkolwiek tabletki...nawet połowy hydro...kurde i przez tą niechęć do leków nie wiem czy coś wziąść czy nie...jak czuję,ze mi się coś troche poprawiło to nie wiem czy łykac te leki bo wtedy mam nadzieje,że mogę sama z tego wyjść...kurde jakie to trudne...

 

-- 24 kwi 2011, 15:57 --

 

czy Wy też tak mieliście jak ja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja potrzebuje na lęk wolno płynący...ale jednak wolę spróbować pierwsze samej terapii...bo jak by mi miała pomóc sama to po co się wciągać w leki...tak sądzę.

 

-- 26 kwi 2011, 20:31 --

 

powiedzcie mi po jakim czasie brania Zomirenu odczuliście znaczną poprawę..?

 

-- 26 kwi 2011, 20:39 --

 

powiedzcie mi a Relanium jest najmniej uzależniającym benzo...?

 

-- 26 kwi 2011, 20:44 --

 

bardzo proszę o odpowiedz;)

 

-- 27 kwi 2011, 12:34 --

 

Cz komus z Was spuchla buzia po Zomirenie...

 

-- 29 kwi 2011, 08:08 --

 

...mam do Was pytanie...bo teraz zazywam ZOmiren w takich dawkach:rano 0,25mg w południe 0,25 mg i pół z 0,25 mg...wieczorem 0,25 mg..i to była moja dawka początkowa przez 3 dni tak zazywałam...ale teraz widze że mi to nie wystarcza i musze zwiększyć...powiedzcie mi jak szybko można zwiększac dawki po pół tabletki dziennie...czy jak?...bardzo prosze o pomoc:)...z lekarzem nie dam rady sie skontaktować bo nie mogę się do niego dodzwonić i jest chory w ogóle...więc nie wiem co robić bardzo prosze o pomoc...:)...na ulotce pisze że dawka podtrzymująca wynosi od 0,5 mg do 4 mg....więc jak się to zwiększa?..ja myślę zrobić tak...rano do 0,25 mg dodać pół tabletki,w południe zostawić jak było czyli też 0,25 mg i pół tabletki...i wieczorem też do 0,25 mg dodac pół tabletki...czy można tak zwiększyć w jednym dniu czy to się jakoś stopniwo robi?...nie mam się jakiego lekarza spytac bardzo prosze o pomoc!:)....

 

-- 02 maja 2011, 10:08 --

 

po tyg.brania Zomirenu w dawce około 0.85 mg...metabolizm mi się zwolnił...i już go odstawiam..i chyba leków już nigdy nie wezmę,bo tycie jest dla mnie najgorsze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miś wesołek, to dobrze,ze bierzesz w ostatecznosci(ja tak nie potrafie niestety :( Zazdroszcze zapasow alpry,u mnie braki :(

 

 

Nie wiesz nawet ile mnie to kosztuje, ile razy chciałbym wziąć, ale mówię sobie nie. Sam się dziwię swojej silnej woli, w końcu byłem wieloletnim użytkownikiem substancji zakazanych (wniosek może być tylko taki, że alpra im nie dorównuje, bo im nie potrafiłem się oprzeć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×