Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kobiece sprawy :)


linka

Rekomendowane odpowiedzi

Ot zwykłe kąpielówki, nie wiem o co Wam chodzi. Mój też nosi podobne, coś takiego:

http://www.okazje.info.pl/okazja/odziez-i-obuwie/sesto-kapielowki-classic-bd420.html

tylko bardziej zabudowane żeby nic nie wypadło ;) hyhy

Jeśli facet ma się czym pochwalić i niezbyt wygodnie mu pływać w bokserkach to nie widzę problemu.

 

Raz na plaży widziałam gościa w białych stringach. Nie dość że jak łaził to mu było włosy na dupie widać to do tego jak wyszedł z wody to majty zrobiły się... przezroczyste :mrgreen: Cała plaża wyła ze śmiechu :mrgreen::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha rozumiem :mrgreen: Jeśli chodzi o plażę to uważam że wszystko jest dozwolone, byle było wygodnie ;) Nawet prześwitujące, białe stringi- ku uciesze innych plażowiczów :mrgreen:

 

Kurcze, mam teraz wyrzuty sumienia bo sama namówiłam mojego na te slipy, wcześniej chodził w spodenkach na plażę :oops::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche., bo i pasy i strefę bikini ( o nogach nie wspominam nawet) powinno się regularnie depilować i ze względów higienicznych i estetycznych :smile:

 

 

Z estetycznych zgoda,. ale jeśli chodzi o higienę to zdania są podzielone. Włosy stanowią naturalną zaporę przed grzybami , bakteriami itp. Więc wcale nie jest to takie oczywiste ,że golenie i depilowanie wychodzi nam na zdrowie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, nie sądziłam, że od skarpet w sandałach przejdziecie do łoniaków, akurat jem ;)

 

ale ok, może i włosy były naturalną barierą przed różnego typu paskudztwami, ale żyjemy w takich czasach, że każdy dba o higienę, właściwie to można się podmywać tak często jak myjesz ręce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, (radzę odstawić jedzenie) - wybacz ale z głowy nie krwawię co miesiąc, nie sikam nią też, nie mam tam cewki moczowej, nie wydziela mi się z niej śluz.

Podczas okresu - mimo wszystko dużo łatwiej utrzymać higienę jeśli owłosienia tam nie ma lub jest minimalne, tak samo pod pachami - mniej się pocimy itd.

 

-- So kwi 30, 2011 4:29 pm --

 

Bardzo w to wątpię, czy włosy są nas przed czymkolwiek w stanie ochronić w dzisiejszych czasach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, Akurat skończyłam:))- jeść:)

Wiesz może i masz sporo racji, ale zawsze jest jakieś wyjście- np tampony.A śluzu nie ma znowu aż tak dużo, jeśli wszystko jest w porządku i się dba o higienę.

Chyba nie zmienię zdania , bo depilacja do zera tych okolic dla mnie jest delikatnie mówiąc niesmaczna i kojarzy mi się z upodobaniami do pedofilii, ale każdy ma prawo do własnego zdania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka, ty jak coś napiszesz, to zawsze prosto z mostu :-)

 

Bardzo w to wątpię, czy włosy są nas przed czymkolwiek w stanie ochronić w dzisiejszych czasach
Kobiety włosy w nieodpowiednim miejscu mogą skutecznie chronić przed znalezieniem faceta. :mrgreen: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zmiana tematu:)) Bo widzę ,że w tych czasach to bakterie urosły prawie jak dziura ozonowa i nic im na przeszkodzie już nie stanie: :mrgreen:

 

 

Mam pytanie: czy macie jakiś fajny sposób na przechowywanie torebek? Albo widziałyście gdzieś jakieś fajne rozwiązanie?

Właśnie remontuję garderobę, ale nie wiem jak to rozwiązać, jak układałam je na normalnej półce momentalnie robi mi się tam burdel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bretta,

 

Właśnie robię sobie sporą garderobę i chciałabym to jakoś rozwiązać, ale nie bardzo wiem jak. Oczywiście nie mam aż tyle miejsca ,żeby każda miała swoją półeczkę, tym bardziej ,że mam na punkcie torebek małego bzika i sporo ich się nazbierało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracając do owlosienia, to pewien mój gim (raz u niego byłam), powiedział, że w obecnych czasach to ustawowo powinno się kazać golić. Koleś odbierał mnie jak moja mam rodziła więc nie jest typem młodego lekarza.

 

A to czy ktoś lubi do zera czy tylko przycinać to już jego wybór. Ja wolę na zero, bo czuję się wtedy czysta i zadbana, a faceci też nie narzekają. Nie robię tego dla nich a dla siebie, bo tak lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×