Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy jestem aseksualny ?


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

A tymczasem na pewno znajdziesz kogoś z kim będziesz chciał to zrobić

 

Nie w tym rzecz.

Monk wie, że chce (z kim to już chyba też sprawa mniej istotna), tylko nie bardzo wie, jak - za przeproszeniem - puścić konkretny, skuteczny bajer. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadnych twardzieli nie lubie...I duzo kobiet tez raczej nie.

Jednak nie podoba mi sie nigdy, jak niektore kobiety twierdza, ze idealny facet to mily twardziel, bo bywa, ze oznacza to iz facet ma byc empatyczny, cieply i okazujacy uczucia, wrazliwy ale okazuje sie, ze owe cechy podobaja sie dziewczynie tylko w odniesieniu do niej samej i do jej uczuc, natomiast jesli chodzi o jego uczucia wzgledem innych wydarzen zyciowych, to ma byc twardy, silny, nie wrazliwy i ma sobie radzic, bo inaczej biedne dziewcze "nie wie co ma robic i traci poczucie bezpieczenstwa".

 

 

Fakt bycia nudnym lub nie, na pewno nie zalezy od tego, czy jest sie twardzielem, czy tez nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze o tym :

"Myślę, że jesli chodzi o sam pocałunek to jednak warto zapytać strasznie niezręcznie się robi jak się próbuje i ona odwraca głowę."

 

Kiedyś z nudów zrobiłyśmy z koleżanką listę najbardziej głupich pytań, jakie zadali nam mężczyźni i "Czy mogę Cię pocałować? " - było chyba na trzecim miejscu ( Na pierwszym "Czy poczekać z Tobą na autobus?" ) Takie pytanie jest według mnie zupełnie niepociągające, trzeba wyczuć moment i próbować, wiadomo, że nie z marszu, ale do odważnych świat należy.

 

Co do reszty, to dla mnie mało atrakcyjne byłoby spotkanie z kimś, kto nie widzi we mnie człowieka, kobiety, tylko chce za moją pomocą rozwiązać swój problem seksualny. Niby one nie będą wiedzieć, ale jak się będziesz wokół tego tylko koncentrował, to nie sądzę, żeby się udało. Może zacznij chociaż od zadawania się z kobietami, kumplowania się ? Zobaczysz, z czym to się je, może z jakąś coś się urodzi mimochodem, zobaczysz w praktyce, z jakim typem kobiet Ci dobrze... Wiem, że to nie o to idzie, ale ktoś, kto nigdy nie prowadził, nie usiądzie od razu do rajdowego samochodu. Nie można zacząć od końca, czyli od razu wskoczyć do łóżka, pomijając resztę. Zwłaszcza, jak się nigdy nawet nie spotykało z żadną kobietą.

 

Aha, z tymi fantazjami, może ktoś Ci to musi wreszcie powiedzieć : Nie, to nic złego. W Twojej sytuacji wręcz pożądane. Seks zaczyna się w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa,dokładnie,niektórzy to już by chcieli przejść odrazu do sedna pomijając całą reszte;)

nie wiem czy to u nas tylko w PL czy poprostu w krajach nizej rozwiniętych to jednak ciągle się traktuje dziewczyne/kobiete jako obiekt sexualny tylko.

co mozna jeszcze doradzić na takie przypadłosci, może to:

http://allegro.pl/brandy-z-wlosami-i-twarza-3d-cyber-lala-nr-z280-i1539526182.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no stary ale jak chcesz być w związku to musisz też coś zaoferować od siebie.cały czas mówisz tylko jaki jesteś beznadziejny i wogóle.myslisz ze ktoś sie bedzie chciał tobą opiekować jak kaleką i jeszcze dawać ci ciała?no sry za szczerość,ale wez się chłopie ogarnij,przedewszystim przestaw swoje myślenie na inny tryb,bo tak to faktycznie bedziesz sie meczył do końc zycia.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zoologia , książki, fakt tylko w realu każdy mówi .Zwierzaki mnie nie ciekawią , książki też nie . Buuuuuuuu :why: O czym tu gadać , ja nie znam się na piłce , na autach .Też pozdrawiam . :mrgreen:

 

-- 30 kwi 2011, 16:05 --

 

Dziś już chyba nie siądę na kompa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy to prawda .Ten kto nie jest w mojej sytuacji to nie zrozumie .Jak się ma na przykład 28 lat i ze 100 partnerek za sobą , to może nie zrozumieć prawiczka w wieku 34 lata . Ja bym chciał by się na forum ujawnił , ten kto ma 30-parę lat;seksu nigdy nie miał i powiedział

-wiem kolego co czujesz .

Widocznie to dla mnie trudne kogoś poznać nie sądzicie :evil: , to chyba coś o mnie świadczy , nie :!:

Sorry za brutalność , ale tylko ktoś kto ma mój problem może mnie zrozumieć .Żyjemy w czasach gdzie 14 latki mają swoje doświadczenia seksualne .Ja nawet nie zaznałem pocałunku i nikt chyba tego nie zrozumie , jak to w 21 wieku(nie umiem pisać rzymskimi ) można mieć 34 lata i być prawiczkiem .Jestem pewny,że wielu z Was siedzą w domu przy kompie łapię się za głowę nie wierząc ,że to jest możliwe .

Tak więc prawiczki po 30 ujawnicie się , po nie wierzę że jestem sam / Chyba ,że się wstydzicie . :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny,że wielu z Was siedzą w domu przy kompie łapię się za głowę nie wierząc ,że to jest możliwe .
Ani mnie to nie ziębi, ani nie grzeje, w sumie z 'formalnego' punktu widzenia sam jestem prawiczkiem, a mam 24 lata :bezradny::lol:
Tak więc prawiczki po 30 ujawnicie się , po nie wierzę że jestem sam / Chyba ,że się wstydzicie .
A po CO? Chcesz założyć kółko wzajemnej adoracji. Lepiej zajmij się sobą i zacznij coś robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, Dawaj zaraz,zaraz...

to co masz takiego w sobie prócz tego o czym piszesz,że nie możesz złapać żadnego kontaktu z kobietami?

Nikt nawet nie wie jak wyglądasz...

A próbowałeś szukać kobiety w inny sposób? Zawsze możesz założyć sobie konto na Sympatii!

Dasz parę zdjęć, napiszesz coś o sobie, jaki jesteś i czego oczekujesz od kobiety...

Skoro nie masz dobrych relacji z kobietami to myślę,że to jedyny sposób abyś kogoś poznał.

 

To moje zdanie... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×