Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kobiece sprawy :)


linka

Rekomendowane odpowiedzi

Kup sobie trampki, są przewiewne i swobodne, jak jest na tyle chłodno ze w sandałach za chłodno - to się zakłada trampki - easy :bezradny:

Ja bym nie wyszła na ulicę z chłopakiem który miałby skarpety i sandały .......... dla mnie to tak jak wywalanie "złotego" łańcucha na koszulkę, czy koszulę, chodzenie po mieście w dresach....bleeeee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie wyszła na ulicę z chłopakiem który miałby skarpety i sandały ...
To aż takie straszne?, bez przesady.

Chyba wam zaufam, bo nie chcę się rzucać w oczy, ale nie widzę tego bleee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NoOneLivesForever, no ja bym nie wyszła - tak samo jakbym nie wyszła z chłopakiem w dresach......przykro mi :bezradny:

 

W ogóle rozumiem, że chodzi o sportowe sandały? Ewentualnie, można założyć sportowe skarpety, takie przed kostkę....... :roll: ale mi się to nie podoba i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NoOneLivesForever, co ma do tego staruszka? Do faceta w skarpetach - porównanie zupełnie nietrafione :lol:

 

Jak piszę, nie wyszłabym z facetem który chodzi w dresach, w skarpetach i sandałach, w wielkim złotym łańcuchu na szyi itd. dla mnie to mega wieśniackie ( nie ma to związku z wsią ;) ) i byłoby mi wstyd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu miałem to na myśli, że skoro dla ciebie tak ważne jest jak prezentuje się osoba, z którą chodzisz po mieście, to może taka staruszka, nie prezentująca się zbyt dobrze też będzie powodem do wstydu, :smile::bezradny:

 

Mi by było wstyd gdybym przebywał w towarzystwie złodzieja, lub innego kryminalisty, ale osoby z łańcuchem na szyi? Może to i wieśniackie, ale mi by nie przeszkadzało. Może Ty po prostu jesteś z wyższych sfer - nie ironizuję -, bo ja nie zwracam uwagi na takie szczegóły. W dni robocze ludzie w różnych strojach chodzą po ulicach, w roboczych ubraniach, ufajdani farbą i nikt się nie dziwi i wstydu nie ma. Dla mnie to są niewarte uwagi drobiazgi. Oczywiście do opery, czy teatru w dresie i sandałach bym nie poszedł, to co innego.

 

@człowiek nerwica

Ja noszę dres, dres fajny jest, la la la...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dobrze piszą- sandały są po to aby stopa była odkryta, jak Ci zimno to ubierz zabudowane buty.

A po drugie facet który zakłada skarpetki do sandałów wygląda po prostu zabawnie, wieśniacko i żałośnie jednocześnie. Podobnie jak nagi facet w samych skarpetach :mrgreen::lol: Więc albo skarpetki (najlepiej stopki) plus trampki/adidasy albo same sandały/japonki/klapki.

 

p.s. kobiece odkryte buty połączone z delikatnymi skarpetkami są bardzo stylowe.

Sock_With_Sandals.jpg.eddbef968d71581d10b0cb49211d6695.jpg

d772e20c-9b16-4e24-9641-f44d6449c2ab_20100416043750_Bewec4e32.jpg.477760e550b7d8d241b789074dfc68c4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinkii, kobiece sandałki+ skarpetki toleruję, ale sama bym się tak nie ubrała...... ;)

Mi tam zawsze jest gorąco w stopy i już od wczesnej wiosny marzę o zdjęciu skarpetek i zakładaniu japonek :mrgreen:

 

Natomiast śmieszą mnie faceci w obuwiu sportowym + skarpeta podciągnięta do pół łydy ......

 

-- So kwi 30, 2011 1:13 pm --

 

O dodaję......na plaży panowie ubrani w slipy....kąpielówki typu speedo ......paskudny nietakt..... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anene miał rację :why:

:D

Ok, zrozumiałem już jak wielkim nietaktem jest noszenie się w skarpetach i sandałach/klapkach, teraz albo będę musiał narzucić swój styl całemu światu, hmm, mission impossible, albo zastosować do panujących, aczkolwiek niesprawiedliwych zasad :nono:

 

Naprawdę ten gość wygląda źle w tych skarpetach? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli takie kąpielówki?

9147a75f401b8f93.jpg

 

-- 30 kwi 2011, 13:30 --

 

ps. co do anene to wiesz....groził mi, że mnie znajdzie i będzie długo zarzynał więc....nie radzę tak się wzorować
Temperamentny chłopak. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleś ty wrażliwa Linka :P , dobrze że nie żyjemy w latach dziewięćdziesiątych i wcześniej, bo wtedy ludzie kąpali się prawie wyłącznie w takich gatkach. Prawdę mówiąc to lepiej pływa się w tych OMG slipach niż w bokserkach, ale trudno, trzeba się przystosować, żeby bogu ducha winne kobiety nie mdlały na mój widok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NoOneLivesForever, mdlały... nie, ale odwracanie wzroku z obrzydzeniem to jest to...kiedyś to kobietom spod pach i spod kostiumu kąpielowego wystawały kłaki łoniaki.....- podobało ci się to? Czy może wolisz tak jak jest teraz.... :?:

Odrzuca mnie to ...... i nie mówię o basenie, bo tam faktycznie, ok, lepiej się pływa.... ja mówię o plaży...nad morzem, nad jeziorem......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli takie kąpielówki?

9147a75f401b8f93.jpg

 

-- 30 kwi 2011, 13:30 --

 

ps. co do anene to wiesz....groził mi, że mnie znajdzie i będzie długo zarzynał więc....nie radzę tak się wzorować
Temperamentny chłopak. :smile:

 

 

 

ja bym chciała widzieć jakiegoś ładnie zbudowanego faceta w takich gatkach.

He he hormony buzują . A co :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NoOneLivesForever, na wschód od Polski może i w tym chodzą, nigdzie w południowych krajach, w Skandynawii czy USA takich slipów na publicznej plaży nie uświadczysz ;)

 

-- So kwi 30, 2011 1:52 pm --

 

psyche., ładnie zbudowany to może i owszem.....ale jak to u nas zwykle bywa...... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś to kobietom spod pach i spod kostiumu kąpielowego wystawały kłaki łoniaki.....- podobało ci się to?
Uhhh, nie spotkałem się z tym, na szczęście.

Czuję się teraz taki wyedukowany. :lol: Na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×