Skocz do zawartości
Nerwica.com

paplanina kosmetyczno-zakupowa


matija

Rekomendowane odpowiedzi

@into the void

On to jeszcze trochę i zacznie się unosić nad ziemią, wygląda jak balon.

NoOneLivesForever, Właśnie napisałbym coś ale się powstrzymam...
Śmiało, śmiało, nie krępuj się. :P
Pinkii, Tak racja ale wiesz... kochanego ciałka nigdy nie za wiele...
Ja to jestem chudy jak patyk i kobiet z ciałkiem się boje, jeszcze by mnie taka zgniotła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

marcja, ja dokładnie wiem czym jest opalenizna, to może Ty się dokształć i poczytaj czym są znamiona, jak się tworzą, jak reagują na słońce i jakie są konsekwencje poparzeń słonecznych u dzieci.

 

Doskonale wiem to wszystko i po raz chyba piecdziesiaty pisze, ze nie mozna nigdy doprowadzic do poparzen. A czy osiaga sie ten efekt stosujac chemie, czy metoda przyzwyczajania skory do slonca, to juz kazdego sprawa... A znamiona trzeba chronic - ubraniem, malym plasterkiem, kremem lub usuwac.

Dodam jeszcze, ze jesli chodzi o dzieci, jesli zdecydujesz sie poslac swoje, o ile bedziesz miec, do placowki opiekunczo-wychowawczej, niestety musisz pogodzic sie z tym, ze nikt (o zgrozo! :mrgreen: ) ich nie posmaruje przed wyjsciem na dwor (lacznie to 4 h na dworze i dzieciak biega/chodzi i po sloncu i po cieniu), poniewaz tego sie nie praktykuje. Jest to slusznie traktowane jako glupia fanaberia i nadgorliwosc. Bedziesz wiec musiala zwalniac sie z pracy co pare h informujac szefa, ze idziesz posmarowac dziatwe kremem z filtrem, bo inaczej rychlo zachoruja na czerniaka 8)

 

Pinkii, ja waze obecnie 56 kg przy 165 cm wzrostu i jestem szczupla. Wiec mysle,ze Ty tym bardziej;)

A na uda najprostsze cwiczenie to tzw. wykrok, jak sadze kazdy wie, co to:)

Buka zazdrosze :mrgreen: ja jade nad morze jutro ale raczej sie nie poopalam ;D Zapowiadaja wrecz mroz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buka zazdrosze :mrgreen: ja jade nad morze jutro ale raczej sie nie poopalam ;D Zapowiadaja wrecz mroz :D

 

 

Ja byłam na święta u rodziny, i jest tam ok 10 stopni. Dla porównania u mnie w mieście- 86km dalej- jest 28 stopni :mrgreen: Więc ubierz się ciepło.

A opalać też się będę, na biwaku :smile:

 

 

I żeby być zadowoloną w pełni powinnam być na niedowadze wg BMI ;)

 

Ja tak samo. Dopiero jak miałam niedowagę na BMI to czułam się atrakcyjna.

 

Nie mam tak że jestem szczupła a uważam że muszę schudnąć. Owszem, jestem szczupła ale nie wyglądam tak idealnie jak kiedyś. To były czasy... wymiary 90/60/90.. a teraz :hide: Zresztą widać na zdjęciu obok te papuśne policzki. Ech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy trochę nie przesadzacie :mrgreen:

Jak dla mnie atrakcyjność to nie tylko idealne wymiary. I co to znaczy idealne? Wiadomo, że się zmieniamy i nasze ciało również. Też staram się dbać o wygląd etc. Ale prawda jest taka, że zawsze znajdzie się coś co mogłoby być lepsze.

I też myślę, że z Twoimi policzkami jest jak najbardziej okej i sobie to tylko wkręcasz;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, Jak dla mnie wyglądasz bardzo dobrze. :mrgreen:

 

 

A skąd wiesz? Gdzie jest zdjęcie? 8)

 

Czy Ty oszlalas? :D Zadnych polikow pulchnych nie widze ! :) Bardzo szczupla twarz!

 

No właśnie, czy tylko ja widzę? Bo ja widzę :-| To co, psycholog zamiast diety? Idę poćwiczyć może lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak facet na ulicy patrzy

Nie facet na ulicy, tylko sobie się chcę podobać :P

 

A teraz sobie przypomniałam, jak bardzo tęsknię za matą do judo, taka optymalna była i na dużej przestrzeni rozłożona :cry:

 

Dpbra, dam znać za parę dni jak coś postanowię, bo na razie zaczynam bredzić :blabla:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×