Skocz do zawartości
Nerwica.com

paplanina kosmetyczno-zakupowa


matija

Rekomendowane odpowiedzi

nie no oczywiście na początku jak zrobi 20 to będzie sukces, później konsekwentnie podręcamy sobie śróbę ;) no dorba karimata pod kręgo :} najlepiej nie ograniczać się do jednego ćwiczenia bo pracują tylko wtedy określone partie mięśni, ja robie co 3 dzień srednio po 50 plus inne ćwiczenia, nie jestem mega umięśniona ale brzuch mam płaski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dawnymi czasy dochodziłam do tysiąca dziennie. Niestety po pewnym czasie zaczęły mi pękać naczynka krwionośne koło kręgosłupa i miałam brzydkie, czerwone plamy na plecach. Wtedy przestałam.

 

Zamierzam od dzisiaj zacząć ćwiczenia. Kto ze mną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z podanych przez Ciebie parametrów wynika, że ta oponka to bardziej wymysł niż fakt, ale ćwicz, wysiłku fizycznego nigdy dość. A co do tego cellulitu, to kobiety trochę dramatyzują, tak mi się zdaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z podanych przez Ciebie parametrów wynika, że ta oponka to bardziej wymysł niż fakt, ale ćwicz, wysiłku fizycznego nigdy dość. A co do tego cellulitu, to kobiety trochę dramatyzują, tak mi się zdaje.

 

Oj bo Ci zaraz zdjęcie wyślę :mrgreen: Brzuch miałam wręcz wklęsły a teraz muszę wciągać :lol: Ale nie to jest najgorsze- nie miałam śladu cellulitu na udach a teraz mam i to bez ściskania skóry, nawet ostatnio kilkoro znajomych mi o tym powiedziało (co nie było miłe).

Liczę na to że dieta i ćwiczenia pomogą, chociaż moje tycie to wina leków. Jestem dodatkowo przerażona bo teraz będę mieć baaardzo zachwianą gospodarkę hormonalną (a właściwie jej brak) ze względu na leczenie, i też bardzo się boję że przytyję jeszcze.

 

 

Są dostępne maty do ćwiczeń. Ja mam po siostrze do jogi, ale i na brzuszki by się nadała :P

 

Dla mnie i one są za twarde, od razu mam plamy na plecach. A na łóżku nie mam się gdzie zaprzeć nogami no i faktycznie za miękko jest.

 

 

 

Znacie jakieś SKUTECZNE ćwiczenia na uda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę to jak maty są za twarde to ja już nie wiem, wydaję mi się, że teraz jest spory wybór i może coś by się znalazło.

 

Pinkii, jak już wspomniałam ja sobie chadzałam na stepperze skośnym, byłam zadowolona z efektów, pracują wszystkie mięśnie nóg i pośladki. Trzeba jedynie dopasować odpowiedni trening w zależności do tego co chcesz osiągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amy Lee, płaski brzuch jest brzydki!

:P

Dziewczyna musi coś mieć i musi być za co złapać! ;) dlatego u mnie kobieta jest spalona gdy ma płaski brzuch :mrgreen:

 

 

 

he he większość facetów tak ma :lol:

No ale lekki za duży to nieładny bo się wylewa he he :lol:

Właśnie, że płaski jest ładny. Nie słuchajcie go. Ćwiczcie brzuszki! Nie jedzcie słodyczy! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinkii proponuję http://www.google.pl/search?q=agrafka%20motylek&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&hl=pl&tab=wi&biw=1280&bih=845 raz miałam z tym kontakt przez kilka dni i świetnie na mnie zadziałało czego i Tobie życzę ;)

 

O, a nawet gdzieś leży u mnie takie coś. Ale nigdy z tego nie korzystałam. Właściwie jedyne z czego korzystałam w domu to VibroAction :mrgreen:

 

Pinkii, jak już wspomniałam ja sobie chadzałam na stepperze skośnym, byłam zadowolona z efektów

 

A długo z tego korzystałaś?

 

oklepane to jest jak facet na ulicy patrzy na laską bo ma "śliczny i płaski" brzuś :twisted:

a po co? Czy to ważne?

U mnie na pierwszy ogień idzie buzia i oczy! Brzuch się nie liczy! ;)

 

Wiesz, ja chcę mieć płaski dla siebie i dla mojego narzeczonego a nie dla innych facetów na ulicy :mrgreen: Nic mi się nie wylewa zza spodni, ale lepiej się będę czuć z płaskim. Zresztą, on nie jest moim największym problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×