Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Ee, bo nic, tylko się droczę.

 

Wkurza mnie, że przez kilka dni czułem się coraz lepiej, naprawdę było duże lepiej, żadnego bólu, zawrotów, ostry wzrok i luzzz, i jak za sprawą czarodziejskiej różdżki wszystko wróciło do 'normy', jak to jest kurwa możliwe? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór.

To moje usunięcie konta to żenujący ruch był, wiem.

 

Sam siebie wkurzam, patrząc w lustro mam ochotę splunąć, jak Adaś Miauczyński w "Nic śmiesznego".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinobi, hehehe no obiecywali ze wszystko bedzie po 5 zeta to obietnicy dotrzymali! Damy rade, fajnie tu jest, mozna pocisnac bajere i w ogole:)

 

Chcieliście mieć drogi to macie. Drogi cukier, drogie paliwo itd... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój facet.

Jeśli włażę na forum,to ma problem,że nic innego nie robię tylko siedzę na tym forum i się ludziom zwierzam.

Że zaraz się będe umawiać i Bóg wie co robić :hide:

Wkurza mnie jego ciągłe pytanie mnie o to jak się czuję.Już mówię że dobrze,że nic mi nie dolega a on ze go okłamuję.

A jak znów mówię że mam objawy,że się trzęsę albo drapię się po nogach czy cokolwiek z moich objawów to mówi-że to forum to sprawia,że powinnam z Niego zrezygnować.

Innym razem znowu mówi ,że przesadzam,że mam wrzucić na luz,że mam źle dobrane leki...

Wiem,niektórzy pomyślą,że się martwi ale może przesadza...

Lubię jak facet jest opiekuńczy ale jeśli mnie to już nie odpowiada to chyba jest tej opiekuńczości za wiele... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×