Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Kasiu, z chęcią, tylko nie mam pomysłu co.. Leżę, jestem wku*wiona, bo tyle miałam dziś załatwić i nic z tego, modlę się, żeby jutro było ze mną lepiej, nastrój mam do kitu, czuję się jakbym miała temperaturę, i te cholerne zatoki, o mamusiuuuu!!!!!!!!!! :why: czy to znowu herx od leków czy coś mnie złapało? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, no możliwe, że to herx... Od kilku dni zawzięcie piję korę lapacho (pau darco), działa silnie przeciwgrzybiczo, przeciwwirusowo, przeciwbakteryjnie, więc niemożliwe, żebym coś złapała, to raczej ta kora coś mi tłucze w organizmie, bo dziwne rzeczy ze mnie schodzą, przedwczoraj miałam biegunkę, i w ogóle ostatnio czuję się shitowo.

lapacho jest dobra na koinfekcje w borelii i na samą bb.

działa przeciwzapalnie, oczyszczająco, odtruwająco.

ale chciałabym, żeby ten herx wkrótce minął, najlepiej do jutra... :pirate: ja muszę być u promotorki!!!!!!!!! :why: i na terapii, bo jestem w psychicznej rozsypce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to poszukam, przydałoby mi się coś takiego.

 

Asiu, a kiedy idziesz do swojej doktor od borelii?

 

-- 28 kwi 2011, 12:09 --

 

no dziwne... ja już się boję cokolwiek jeść, ale dziś pierwszy raz zjadłam pieczywo, bo już nie mogę patrzeć na kaszę...

chcę już mieć te wyniki z badań i iść do chirurga, żeby wiedzieć co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz na sto lat jeżdżę tramwajem a jak JUŻ to zawsze mam bilet. Dzisiaj wyjątkowo jechałam i wyjątkowo nie miałam biletu, bo mi się spieszyło i tylko kilka metrów miałam do przejechania... I dupa. 170zł a po siedmiu dniach 240zł. Jestem wściekła, padnięta, a jeszcze muszę jechać do dentysty. Też tramwajem. Zaraz wyjdę z siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_asia_, nienajgorzej. brzuch mam nadal obolały z zewnątrz, ale nie boli mnie tak jak wczoraj. poza tym przypomniało mi się, że przed badaniami brałam debridat, taki lek na jelita, przepisała mi go moja rodzinna. przed badaniami kazała mi go odstawić i już go nie wzięłam potem. i dziś mi się przypomniało i go znowu wzięłam i jest lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam aż znowu w moim mieście zrobią Tall Ship Races i Pyromagic. Są to imprezy międzynarodowe i naprawdę robią wrażenie. Poniżej daję filmik pokazu który doprowadził tłum do euforii, nikt się nie spodziewał takiego kopa, Polski zespół tak dowalił że przez moment myślałam że umarłam :brawo: Niesamowite!

 

[videoyoutube=alaH_yWYEPU&feature=related][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Będziesz musiała sie przyzwyczaić. Przykro mi, ale możecie się jeszcze spotykać prywatnie. Przyzwyczaisz się. Jak we wrześniu moja ulubina nauczycielka nie wróciła też było mi szkoda, ale musiałam przywyknąć, choć czasem mi jej brakuje. Trzymaj się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×