Skocz do zawartości
Nerwica.com

paplanina kosmetyczno-zakupowa


matija

Rekomendowane odpowiedzi

Korba, Nie oburzyłem się :P zwróciła mi uwagę to przyjąłem i myślałem,że koniec tamatu

a tu dalej ciągniemy go :roll:

po co? :P

 

a jeśli chodzi o perfumy... ostatnio używałem Antonio Banderasa... cudowny zapach jak dla mnie...

muszę zakupić po raz kolejny :twisted:

 

Linka już dostałem ten filmik kiedyś od P_M bo też mnie tak traktowała,że jestem mało inteligenty i jestem półmózgiem...

dzięki wiesz... :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tormentiol jest świetny na syfy - zajebiście zasusza i nawet fajny ma zapach. ma kolor podkładu, więc jak się go w dzien nawet posmaruje i wyjdzie z chałupy to nic nie widać.

jak mi się nowa bulwa pojawia i posmaruję to na drugi dzien nic nie ma.

jak rozwalę bulwę to 2-3 dni i też nic nie ma, a normalnie to się tygodniami goiło :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najbardziej oblednym zapachem meskim (choc w zasadzie wg.mnie to zapach tracacy "uniseksem" ;)) jest zapach, ktory mozna wyczuc wchodzac do sklepu Stradivarius:) Zapach tez podoba sie niemal kazdej dziewczynie o czym swiadczy ilosc informacji/wypowiedzi na ten temat, jak wpisze sie "zapach w sklepie stradivarius" w necie :D Wg.opinii niektorych ten zapach to CK One summer, wg. innych to zapach Christophera Laudamiela...Sama nie sprawdzalam, ktora wersja jest prawdziwa, ale dla mnie nie ma lepszego zapachu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek się jeszcze kiedyś przyda, dobrze wiedzieć jakie zapachy podobają się dziewczynom.

No to jest zajebisty plus, ale dziwi mnie że taki w sumie nudny wątek ma aż 8 stron, a istnieje od niedawna :) Żeby nie było, pielęgnacja, dbanie o siebie jest dla mnie ważne, ale na forum by mi się o tym rozpisywać nie chciało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×