Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde. Ale jestem dziwny. Niedawno pokonałem dystymię. Trwała rok. Ale czuje że mój umysł nie dziala wlasciwie. Wlasciwie to jestem wciaz nienormalny, ale nie na tyle, zeby uznać się za psychicznie chorego. Po prostu mam tyle niesamowitych myśli w głowie. Często sam się gubie w tym wszystkim. No i walcze sam ze sobą z umysłem w celu bycia "normalnym". Tylko co to znaczy być normalnym? No własnie. Moje życie jest strasznie skomplikowane. Bo sam sobie je skomplikowałem. Ale to nic. Z jednej strony lubie rozwiązywać problemy psychologiczne odnosnie siebie. Ale z drugiej strony jest to męczące. Nikt po prostu nie wie, że mialem dystymie ani nikt nie wie co sie dzieje ze mną teraz. Chyba jestem mistrzem pozorow. A i tak to głownie lubie być sam, z dala od ludzi. Chociaż czasem się to zmienia. Niby chodze do liceum 1 klasa. Ale nie czuje tego. W gimnazjum bylo lepiej. Tam ludzie mi pasowali. Bylo super. Ale teraz, w nowej szkole, wlasciwie koncowka 1 roku i zrozumialem jakie zycie jest brutalne. Po tej dystymii stalem sie innym czlowiekiem. Tym sprzed dawna. Stary- nowy czlowiek. I przez to te dziwne zachowania, te trudne decyzje odnosnie bananalnej sprawy... Teraz odczuwam tą samotnosć. Niby mam konto na fb, ale co z tego, skoro nie mam żadnych znajomych. Nie o to chodzi, ze ich naprawde nie mam, jacys tam są, ale kazdy chyba boi się mnie dodać tak samo jak ja boje sie dodac kogokolwiek. Dziwna sprawa, wiem. Ale to nic. Dam rade. Nie chce mi sie pisac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś moja matka wróciła od swojej rodziny.2 Dni wcześniej mówiła przez tel,ze zaprasza nas na obiad w poniedziałek na 14:30...dziś zadzwoniła do niej moja córka o godz.13:00 z pytaniem

czy możemy już się do niej wybierać.Na to babcia-że ona jest jeszcze 300km od domu.Czyli kolejny raz obiecała coś i nie dotrzymała słowa.

Po 20:30 dostałam sms-a od niej,że nie wie co mi jest dlaczego mam focha....

 

To ,że 2dni temu miałam urodziny i nie usłyszałam nawet typowej regułki "wszystkiego dobrego"

To ,że umówiłyśmy się na rodzinny świąteczny obiad w niedzielę,który potem przełożyła i na koniec nie wyszedł.

To,że siostra miała być u niej na śniadaniu Wielkanocnym...a matka dzień wcześniej bez poinformowania jej pojechała do swojej siostry.

 

Co zrobić-odpisać jej na smsa? Spotkać się z Nią jutro i powiedzieć to co wam tu napisałam? :hide: Tylko znając ją-dowie się prawdy o swoim zachowaniu i strzeli focha giganta.

Bo jak ktoś śmiał jej coś takiego powiedzieć.

A tego bym nie chciała...bo potem topie się w swoim poczuciu winy...jaka to ja zła jestem. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kilku dni masakra jakaś .... zapierdalam na najwyższych obrotach a i tak nie nadążam.

Doba musiałby mieć ze 40 godzin ...może bym wtedy dał radę.

Nagle stałem sie ojcem , matką , kucharzem , praczką, szoferem i sprzątaczką..

Ale jest nadzieja że za kilka dni zaskoczę na odpowiednie obroty i wpadnę w ten rytm.

No i bez benzo znowu ani rusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, mój przyjaciel, najlepszy jakiego w życiu posiadałam, powiedział że nasza znajomość mnie niszczy. wiem, powiecie że to nie przyjaciel skoro chciał odejść. ale lepszego nie miałam

może rzeczywiście chciał lepiej dla Ciebie.

ciężko powiedzieć, bo go nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czym to jest spowodowane ale jestem niesamowicie zaborcza jeśli o niego chodzi. chciałabym go mieć dla siebie. mam też schizy i go nienawidzę, muszę go skrzyczeć i zwyzywać. on twierdzi że gdyby go nie było ja nie miałabym tych lotów. ale wiem że bez niego nie ma nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×