Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w sumie sie pisze na ew spotkanie...

Ale gdyby ktos mial czas jakos wczesniej spotkac sie, w mniejszym, najlepiej 2 osobowym gronie ;) to ja chetnie... (chyba musze z kims pogadac, bo fatalnie sie czuje :( )

 

W razie czego pisac pw... na forum rzadko zagladam (zapominam), a tak to bede miala na maila powiadomienie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Dawno już nie było żadnego spotkania, a chyba nawet sporo nowych osób się tu kręci... może bysmy w końcu coś zorganizowali? Co Wy na to??? Teraz bede miał troche dni wolnych, więc chętnie się z Wami spotkam :D W sumie to ja zawsze mam sporo dni wolnych :P Pozdrawiam Was!!! I proszę się zgłoszać.

 

Kto chętny??? :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale przed nami Wielki Tydzień. W sobotę święcenie jajek, a w niedzielę Wielkanoc. Część na pewno będzie chciała te dni poświęcić rodzinie. W ten sposób nigdy się nie umówimy. Proponuję

1 maja (niedziela)

godzina 15.30

przed pomnikiem Chopina

w warszawskich Łazienkach

chętnych proszę o potwierdzenie na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C©złowiek, msza beatyfikacyjna jest o 10.00 rano. O 15.00 już będzie po wszystkim. Poza tym "u chińczyka" to dla mnie miejsce mało konkretne. Nie mam pojęcia, które miejsce masz na myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu chińska restauracja na I piętrze na pl. Zbawiciela. Ale skoro msza jest o 10... to moze być i niedziela w sumie. :)

Może nawet się przyczłapie, ale jest jeszcze troche czasu, więc ostateczną odpowiedź jeszcze dam w sobotę.

Pozdrawiam.

I piszcie ludzie!!! Niech ten wątek się rozwija! Kto chetny na spotkanie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawiacy! Co z Wami? Termin spotkania się zbliża, a tu chętnych jak na lekarstwo.

 

A może ktoś jest z Piaseczna lub okolic i chciałby się spotkać spontanicznie. Ja jestem w pełni dyspozycyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 maja to odpada, w koncu kazdy gdzies wyjezdza, a poza tym sie spotkac z Misterem forum, o rany :time: to dopiero bylby szok :mrgreen:

 

 

a kto chetny na 8 maja, niedziela....moze pojdziemy na pola mokotowskie, na kocyk? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej :) ja też wybyłam już na weekend majowy i w dodatku nie wiem kiedy wrócę :roll: TZN na pewno na

7dmeg - EN jeśli dobrze kalkulujemy (?) Robanix :?:

C©złowiek może dotrzymasz towarzystwa Namiestnikowi? Bo ja w terenie będę chyba :D

 

Zatem - Panie i Panowie - 13sty lub 14ty maj - zacznijmy od ustalenia terminu - jak komu pasuje :?::?::?::?::?: Proszę o wypowiedzi :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej :) ja też wybyłam już na weekend majowy i w dodatku nie wiem kiedy wrócę :roll: TZN na pewno na

7dmeg - EN jeśli dobrze kalkulujemy (?) Robanix :?:

C©złowiek może dotrzymasz towarzystwa Namiestnikowi? Bo ja w terenie będę chyba :D

 

O, to Ty :shock: . To w końcu wiem jaki masz nick :D . Tak, 7 maja będziesz w terenie ;) . A Namiestnikowi faktycznie przydałoby się jakieś towarzystwo, żeby nam nie zasnął :P .

 

Zatem - Panie i Panowie - 13sty lub 14ty maj - zacznijmy od ustalenia terminu - jak komu pasuje :?::?::?::?::?: Proszę o wypowiedzi :smile:

 

13 maja w piątek już mam spotkanie - będę dołował swojego doktorka :mrgreen: . Sobotę 14 maja mam póki co wolną, ale idealnym terminem dla mnie byłaby niedziela 15 maja 8) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już mamy trzy terminy: 1,8 i 15 maja :D Na mnie możecie liczyć w każdym z tych terminów. Jestem w pełni dyspozycyjny i cholernie mi zależy na tym, aby wyjść z izolacji społecznej. Na jutro - 1 maja 15.30 pod pomnikiem Chopina w Łazienkach - zadeklarowali swoje przyjście Imre i buka. Może jeszcze ktoś zdecyduje się przyjść.

 

-- 01 maja 2011, 09:36 --

 

Ze względu na niekorzystną aurę i prognozy opadów deszczu chyba to dzisiejsze spotkanie musimy odwołać. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tym naszym spotkaniem jutro? Gdzie i o której godzinie należy się stawić??

 

-- 07 maja 2011, 09:36 --

 

Jest propozycja: jutro o 12:00 w Łazienkach przy pomniku Chopina. Chętni proszeni są o potwierdzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka, Pogoda nas zaskoczyła in plus. W Łazienkach takie tłumy, że nie było gdzie palca wsadzić. Gawędziło się całkiem miło. Bardzo udane spotkanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mialam babski wieczorek, zlot czarownic :mrgreen: Niestety o 15 sie umowilam z dwoma dziewczynami, ktore napisaly na priv i na 12.00 juz mi nie pasowalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co sie orientuje byliscie w lazienkach, a my od lazienek godzine drogi autobusem, zreszta pierwsza napisalam zeby pisac na priv :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×