Skocz do zawartości
Nerwica.com

paplanina kosmetyczno-zakupowa


matija

Rekomendowane odpowiedzi

linka, Tak, ja jestem przywiązana do kremów Avon z serii Anew. Wszystkie po kolei, z uwagi na kategorie wiekowe sprawdziłam i polecam. Sa naprawdę dobre. No....przynajmniej dla mnie.

Tusze....teraz już od ponad roku używam tusz z Avonu, taki ze złotym napisem: AVON extena mascara, zawsze czekam na promcję i nie ukrywam,że mam taniej bo w Avonie jestem od prawie 10 lat.

Tusz jest naprawdę idealny jak dla mnie. Wygodna do aplikacji szczoteczka, która nie tuszuje powiek, tylko rzęsy, sluży do precyzyjnego nałożenia tuszu. Sam kolor tuszu-czerń jest żywa, błyszcząca. Można sobie wytuszować nim bardzo długie rzęsy, w zależności od upodobania. Nie kruszy się.

Raczej jak przekonam się do jednego kosmetyku...to go długo stosuję, ale też testuję nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche., Tak, niektóre wody toaletowe. Uwielbiam Giordani ze srebrną nakrętką. :105:

Cienie do powiek są Ok i mydełka.

Wcześniej stosowałam kremy z Oriflame,są w porządku, ale nie będę ukrywała,że w Avonie mam taniej poprostu.

 

Acha....lubię lakiery z Avonu i z Hean, w takich małych buteleczkach. Te z Hean nie są tanie, ale świetny pędzelek mają, fajna konsystencja i nie odpryskują tak szybko.

Avon z kolei ma ciekawe kolory, ale szybko odpryskują.

 

Dziewczyny, chcę sobie kupić taki lakier do paznokci, który po aplikacji pęka na paznokciu i powstaje ładny efekt. Wiecie o czym mówię?

Co polecacie? Poproszę o fotki! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również używam AVONU bo jestem konsultantką więc mi wygodniej, kosmetyki dla mnie wychodzą taniej niż w katalogu. Uwielbiam tusz do rzęs z tą grubą szczoteczką, uwielbiam little black dress i incandessence, oraz ostatnio perceive dew, do twarzy używam i chyba nigdy nie przestanę kremu na dzień z granulkami koloryzującymi. Właściwie wszystko mam z AVONU :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bez przesady. ale jak na kobietę.. jak czytam o tych waszych maseczkach, pilingach i duperelach to się zastanawiam kiedy macie na to czas :mrgreen:

a chyba aż tak źle nie wyglądam... staram się stosować jak najmniej kosmetyków. mój brat ma więcej.

chodzi mi tu o pielęgnację ciała.

chociaż do make-upu też dużo nie używam. albo korektor jedynie pod oczy i na syfy, zaczerwienienia, albo trochę podkładu i tusz. rzadko bo rzadko, ale trafi się jakiś cień.

ale nie używam pudrów, różów, baz ani innych taki pierdów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja, nie użyłam słowa tępak to po pierwsze a po drugie .

spotykasz laskę a ona ciągle i o niczym więcej tylko jakie kosmetyki używa jakie fluidy ,jaki zmywacz jaka marka , tipsy

pokazuje tym ,że jest bardzo próżna i za wiele sobą nie reprezentuje.

I tez nie piszę o konkretnych przypadkach tylko ogólnie.

Zawodowa pasja ok ale tylko o tym w kółko to raczej nie ma za bogatego wnętrza :P

 

No ale nie róbmy offtopu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naskoczyły na biedną psyche. :smile:

Jeśli ktoś interesuje się wyłącznie kosmetykami to jest dla mnie nudny, jeśli ktoś na youtube umieścił kilkadziesiąt filmów i każdy dotyczy dbania o urodę, to można przypuszczać, że to główny temat, którym ta osoba się w życiu interesuje. Czy to źle, czy to dobrze, niektórym to wystarczy, mi nie.

 

-- 23 kwi 2011, 21:43 --

 

Już nie offtopuje, tschüs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja, Pisz. Ja swego czasu też nosiłam żele i akryle. Mało tego-sama sobie je robiłam. I co to takiego?

Malujesz je? Czy nosisz "natural"?

Wiesz o jaki mi lakier chodzi?

Będąc na kursie z zakresu modelingu paznokci, 6 lat temu, widziałam takie lakiery. NIgdy sobie nie kupiłam. A paznokcie robię i robiłam tylko sobie i w rodzinie.

Zrobię Ci....chcesz? :D

Są w sklepach, tylko chciałam zapytać czy któraś z dziewczyn kupowała, interesuje mnie firma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklama jest bzdurna po prostu .Obejrzyj .

 

Hehe, pamietam jak kiedyś na zajęciach z ang. mielismy za zadanie przetłumaczyć reklamę tuszu do rzęs na polski. Masakra! Każde wyrażenie było właściwie jedym wielkim pustakiem... "odkryj fantastuczny efekt wydłużenia dzięki mini-rurkom" tego się po prostu nie dało przetłumaczyć... W ogóle raklamy kosmetyków są beznadziejne. Jakby wszystkie kobiety były jakimiś idiotkami. A reklamy samochodów czasem aż miło oglądać. To nie fair :P

 

Co do kosmetyków to na lakierach się nie znam. Rzadko maluję paznokcie bo mam pulchne paluszki i łapki jak u dziecka, więc to po prostu głupio wygląda (moim zdaniem). A żeby nie mieć wysuszonej skóry na rękach to już muszę się nieźle postarać.

 

Najczęściej używam oliwek dla dzieci - moja ulubiona jest marki Hipp (na bazie olejku migdałowego, bez oleju mineralnego, barwników i sztucznych dodatków) - super :) Linka, muszę tą oliwkę z IsanaMed też wypróbować :105:

 

Z kosmetyków dla dzieci jeszcze świetny jest krem nawilżający Johnson's Baby Soothing Naturals. Poza tym, tak jak Paranoja nie używam za dużo kosmetyków.

 

W ogóle, jestem alergikiem, moja skóra jest mega wrażliwa i mam z kosmtykami spory problem. Im mniej ich używam i im prostszy skład tym lepiej. Oprócz oliwki oczywiście - to obowiązkowo, najlepiej co 2 dzień. Chlorowana woda z kranu też mi nie służy, ale że nie mieszkam na wsi ze studnią, nie mam wyboru ;) Ale przynam się że nie biorę prysznica codziennie. Zdarza mi się co 2 dzień, jeśli nie czuję się brudna i nie musiałam w dzień zbytnio się męczyć... Przyznaję się bez bicia.

 

Macie może jakiś wypróbowany hipoalergiczny tusz do rzęs? (bez niklu?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×