Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Olsztyn]


Gość tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

PROMETEUS, chętnie zagadam na gg ;)

 

 

 

p.s.

do pana dr T. Maślanki mam taki sobie stosunek.

czy przepisał komuś coś poza fluoksetyną ( seronilem), paroxetyną albo piracetamem (nootropil, memotropil, lucetam itd.. ) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dzisiaj zarejestrowałam się na forum. Szukam koleżanki z Olsztyna z którą mogłabym się spotkać, pogadać, wymienić się spostrzeżeniami. Może być też kolega, w sumie wszystko jedno. Mam 20 lat i od niedawna mieszkam w Olsztynie. Jeżeli jest ktoś zainteresowany to proszę o kontakt mailowy: tra_lala@op.pl

Szczęśliwego Nowego Roku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co macie na mysli mowiac ''cos'' zorganizowac? :] Jakies spotkania? Grupe wsparcia?

Jesli zbierze sie troche ochotnikow to nie widze problemu. Trzeba tylko wykazac minimum checi.

 

btw: a moze ktos planuje wybrac sie na dlugoterminowa terapie? Ja zlozylam papiery w CTN Mosznej. Troche sie czeka ale podobno warto. No i fajnie byloby wybrac sie z kims z olsztyna- tak razniej? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej borderline lub ktoś z dystymią, może z kimś takim bym w końcu znalazła wspólny język :) Ale na jakieś większe spotkanie i z innymi ludźmi też mogłabym być chętna. Mieszkam na kortowie, więc jeżeli jest tu gdzieś obok ktoś, kto miewa takie potrzeby, spotkać się na godzinkę, pogadać kiedy jest źle to zostawiam moje gg 4187497 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×