Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy jestem aseksualny ?


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Może i na forum tak :P

Ale w życiu na pewno nie .

Prawiczki/dziewice to z reguły mały procent w społeczeństwie ale nie gatunek wymarły.

Mnisi buddyjscy/ zakonnicy / impotenci/ aseksualni /religijni co czekają do ślubu.

A przecież są nawet białe małżeństwa. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem zupelnie dlaczego niemal kazdy facet od razu chce "cos wiecej". Przeciez z Waszego kolegowania tez moze cos wyniknac,zycie bywa zaskakujace, a jak nic nie wyniknie, to masz zawsze kolezanke, fajnego towarzysza itp. Nie rozumiem tego, tylko moj jeden kolega jest wyjatkiem. W pozostalych przypadkach zawsze slysze, ze jak nie ma zwiazku, to nie ma i znajomosci ogolnie...Nie pojmuje tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem mój jest taki,że ja nie jestem atrakcyjny dla żadnej kobiety .I pewnie pozostanę prawiczkiem do zgonu , bo to nie jest normalne by żadna mnie nie chciała . Moi rówieśnicy już mają rodzinny , a ja nie widziałem nawet nagiej kobiety . Nie liczę te w necie . Cyba jest ze mną coś nie tak . Nawet brudas , pijak i obdartus ma już to za sobą , a ja . Do burdelu nie pójdę m, bo nie ma za co . Nie ma dla mnie ratunku i nadziej, kluby też odpadają ,nie kupię dziewczynie drinka za 100 zł, bo to dla mnie majątek .Nikt mi nie pomoże , jestem skazany na sam otnośc do końca życia .Dzięki,że chcecie chociaż wysłuchać . Nie mogę siebie oszukiwać , jestem dla kobiet ostatnim facetem o, którym marzą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem zupelnie dlaczego niemal kazdy facet od razu chce "cos wiecej". Przeciez z Waszego kolegowania tez moze cos wyniknac,zycie bywa zaskakujace, a jak nic nie wyniknie, to masz zawsze kolezanke, fajnego towarzysza itp. Nie rozumiem tego, tylko moj jeden kolega jest wyjatkiem. W pozostalych przypadkach zawsze slysze, ze jak nie ma zwiazku, to nie ma i znajomosci ogolnie...Nie pojmuje tego...

Może nie radzą sobie z odrzuceniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marcja

Wszyscy? Dziwne, może się boją, że nie będą mieli o czym rozmawiać, połowa związkowych tematów odpada, nie będą wiedzieli jak się zachować, no bo dziewczyna-kumpel, to ani kumpel, ani dziewczyna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem mój jest taki,że ja nie jestem atrakcyjny dla żadnej kobiety .I pewnie pozostanę prawiczkiem do zgonu , bo to nie jest normalne by żadna mnie nie chciała . Moi rówieśnicy już mają rodzinny , a ja nie widziałem nawet nagiej kobiety . Nie liczę te w necie . Cyba jest ze mną coś nie tak . Nawet brudas , pijak i obdartus ma już to za sobą , a ja . Do burdelu nie pójdę m, bo nie ma za co . Nie ma dla mnie ratunku i nadziej, kluby też odpadają ,nie kupię dziewczynie drinka za 100 zł, bo to dla mnie majątek .Nikt mi nie pomoże , jestem skazany na sam otnośc do końca życia .Dzięki,że chcecie chociaż wysłuchać . Nie mogę siebie oszukiwać , jestem dla kobiet ostatnim facetem o, którym marzą .

Daj swoje zdjęcie na forum. Może coś doradzimy. Zmianę ubioru, fryzury?

 

Czemu kobiety nie są Tobą zainteresowane? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, przeczytalem Twoj wpis i tak przeanalizowalem kilka rzeczy , to nie tak ,ze zdobedziesz wszystko majac sliczna buzie ,fajne wysportowane cialo i kilka stowek na te przyslowiowe drinki dla dziewczyn , pomysl co by bylo gdybys to wszystko mial czy napewno zmienilo by to na tyle ,ze kobiety lgnely by do Ciebie uwierz mi po czesci tak ale gdy niereprezentowal bys wiecej soba bylo by to plytkie a wydajesz sie osoba ktora ma cos wiecej ma to Ja a taka cecha jest naprawde o wiele wazniejsza od bycia modelem i posiadania wypchanego portfela ,wiara w siebie potrafi otwierac wiele horyzontow wiec usmiech i do przodu kolego ,zycze Ci ze kiedys powiesz ale bylem glupi ze tak pisalem o sobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem , piszę jak jest ze mną . Zresztą kiedyś dostałem na pocztę Gmail wiadomość od jakieś dziewczyny . Chciała ze mną pisać , byłem bardzo zadowolony . Napisałem,że mam rentę , bo nie umiem kłamać . I więcej nie piszę .Pewnie nie chcę rencisty .Od swojej koleżanki Aśki bibliotekarki, usłyszałem,że dziś kobieta szuka raczej tego faceta co zapewni byt rodzinie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wielu pewnie tak, po co komu 34 latek , co nie zaprosi do baru , bo nie ma za co .Kiedyś czytałem , że mężczyźni biedni nie mają partnerek, moja psycholog też mi przyznała ,że w tych czasach kobieta szuka raczej stabilizacji finansowej . Mama mówiła mi ,że być może nikogo nie znajdę bo jestem biedny i chory . Kiedyś pisałem z esemesy z pewną 27 latka ,że Zwolenia Anetą , to,pytała mnie się ciągle z jakiego powodu masz rentę .Często ludzie reaguję w realu

-Masz rentę

-O rany :shock:

Nie mogę tego znieść34 latek i już na rencie . A psycholog i moja mama mają w tym 100 % racji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×